M. Esat KARAGÜL - Fen İşleri Müdürü

YETKİ, GÖREV ve SORUMLULUKLARI

  • İdarenin stratejik plan ve performans programının hazırlanmasını koordine etmek ve sonuçlarının konsolide edilmesi çalışmalarını yürütmekBelediyemiz sınırları dâhilinde bulunan tüm yolların asfaltlanması ve yol bakım - onarımı ile yeni yolların yapım çalışmaları.
  • Muhtelif inşaat ( idari binaların ve tesislerin bakım ve onarımı, ilave inşaat işleri, iş merkezi inşaatı yapımı, alt geçit inşaatı, istinat duvarı, halk pazarı bina yapımı, umumi wc yapımı, köprü, çeşme, trafo, spor kompleksi yapımı ) yapımı, tamiratı, bakım ve onarım çalışmaları.
  • Şehir imar planımızda terkli yeni imar yollarının, yeşil alanlarının, çocuk parklarının, otoparkların, pazaryerlerinin açılması ve altyapısının yapılarak zeminin hazırlanması, tesfiye dolgu ve kazı harfiyat ve enkaz kaldırma çalışmalarının yapılması.
  • Trafik işaretleri tabelalarının yapımı ve montajı, trafik sinyalizasyonlarının ve ikaz lambalarının yapımı, yol korkuluğu ve hız kesici yapım ve bakım - onarımı, demir profil ( çatı, kapı, yol ayırıcı vb. ) yapım işleri, şehir merkezi seslendirme ilan hopörlör sisteminin yapımı ve bakımı vb. çalışmaların yaptırılması.
  • Asfalt Şantiyesinde asfalt üretimi, beton üretimi, parke taşı, bordür ve kum - çakıl üretiminin yapılması.

İletişim Bilgileri