İşimiz Hizmet, Gücümüz Millet…

Arifiye'mizin 24 mahallesini ayrı ayrı selamlıyorum. Arifiye Belediye Başkanlığı görevini üç dönemdir sürdürüyorum. Bu güne kadar geçen süre içerisinde "İşimiz Hizmet, Gücümüz Millet"  sözü doğrultusunda çalıştık. Bu zaman kadar bize güvenen, güvenmeyen, oy veren, vermeyen dostlarımızın başını öne eğecek hiçbir tutum ve davranış içerisinde olmadık. Sizleri en iyi şekilde temsil ettik. Bundan sonra da en iyi şekilde temsil edeceğiz...

Sadece Arifiye için, Arifiye'li için hizmet üretmeye çalıştık. Mutlaka eksiklerimiz olmuştur. Yapamadığımız, yetiştiremediğimiz bir takım şeyler olabilir. Ancak, Arifiye'de uzun yıllardır konuşulan, proje olarak üretilen ne varsa gerçekleştirmek bize nasip oldu. 2009 yılında yapılan seçimlerde, halkımıza seçim beyannamemizde söz verdiğimiz ne varsa hepsini gerçekleştirdik. Fazlası var, eksiği yok.

Bu güne kadar Arifiye'mize şehir kimliği kazandırabilmek için mücadele ettik. Bunda da önemli ölçüde başarılı olduk. İkinci dönemimizde "İstikrar sürsün, Arifiye büyüsün." dedik. Arifiye'yi büyütmek için çok büyük hayallerimiz var ve bunu gerçekleştirmek için, projelerimizi bir bir hayata geçiriyoruz. Bu projeleri gerçekleştirecek, güç, kararlılık, cesaret, özgüven Cenab-ı Allah'a çok şükür bizlerde var. Arifiye'li hemşerilerimle beraber hepsini yaparız.

Sizden hizmet etmek için Belediye Başkanlığı seçimlerinde oy isterken; "Bu gün kapınızı ben çalıyorum, 5 yıl sonra yaptığımız hizmetler kapınızı çalacak" demiştim. Vicdanen rahatım. Yaptıklarımız ortada. Hizmetlerimizle kapınızı çalıyoruz. Arifiye'nin nereden nereye geldiğini hep birlikte görüyoruz. Yaptığımız proje ve girişimlerle Arifiye'miz çok daha güzel bir hale gelecek. Arifiye'mizde ne yaptıysak sizlerle birlikte el ele yaptık. Bunların hepsi büyük bir uyumun eseridir.

Büyükşehir Belediye Başkanımız ile milletvekillerimiz, teşkilatlarımız, partimiz ve vatandaşlarımızla sağladığımız uyum sayesinde, Arifiye'miz çok güzel hizmetlere kavuştu. Bu birlik ve beraberlik bozulmadığı sürece, daha bir çok şeyi başarabiliriz. Hepinizi Allah'a emanet ediyor, saygılar sunuyorum.