Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Asfalt Plentinin tamamlanmasıyla birlikte sıcak asfalt çalışmalarına başlandı.

     

                 Asfalt Plentinin hizmete girmesiyle birlikte sıcak asfalt çalışmalarına başlayan Arifiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Asfalt sezonunun sonu olmasına rağmen, aciliyeti bulunan sokaklarda çalışmalarına başladı. Ekipler, Neviye Mahallesi Toprak Sokak’ta 300 metrelik mesafede yolları sıcak asfalt ile buluşturdu.

                Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu yaptığı açıklamada ; ” Seçim beyannamemizde vatandaşımıza verdiğimiz sözlerden biri olan Sıcak Asfalt Şantiyemizin hizmete girmesiyle birlikte, Asfalt sezonunun sonu olmasına rağmen,  aciliyeti bulunan sokaklarımızda sıcak asfalt çalışmalarımıza başladık. Bu kapsamda Neviye Mahallesi Toprak Sokak’ta 300 metrelik mesafede çalışmalarımıza başlamışken, hemen yanında bulunan Atlas Sokak ve Irmak Sokağı da sıcak asfalt ile buluşturacağız. 2023 yılı Arifiyemiz için asfalt sezonu olacaktır.  Önümüzdeki yaz asfalt sezonunun açılmasıyla birlikte ilçemizde çok yoğun bir asfalt çalışmamız olacak. Arifiyemizin ulaşım yollarının kalitesini yükselteceğiz.” dedi.