Arifiye Belediyesi
Ak Masa

Spor Kompleksi

FacebookTwitterGoogle bookmark

Spor Kompleksi Arifiye Spor Kompleksi Hizmetinizde...

       Gençlerimize ve bayanlarımıza spor yapma olanağı sağlayacak bir mekan oluşturma düşüncesi ile yola çıkılarak projelendirilen spor kompleksi tamamlanarak Arifiye'li Spor Severlerin hizmetine sunuldu. Arifiye Spor Kompleksi için bu güne kadar yaklaşık 250.000,00.-TL harcama yapıldı. Arifiye Spor kompleksi; sentetik halı sahası, vücut geliştirme aletleri, bayanlar için fitnes, aerobik ve pilates programları ile hizmet vermektedir. Spor Kompleksinden sonra İlçemiz Cumhuriyet Mahallesinde İlimizin ikinci büyük Sentetik Çim Halı Sahası olan Arifiye Sentetik Çim Halı Tesisleri ve Sosyal Tesis Binası da yapılarak vatandaşlarımızın hizmetine sunulmuştur. Bununla da yetinilmemiş, Belediyemizce her mahallemize; futbol, basketbol, hentbol gibi oyunların oynanabileceği çok amaçlı spor tesisleri  yapılmıştır. VİDEO ANİMASYONYorumlar  

 
0 #4 trafikSERKAN AKINCI 18-06-2016 23:28
kültür merkezi,bekir sıtkı durgun ilköğretim okulu civarı ve bahçeli evler bloklar civarındaki trafik sorunu ile ilgili trafik polisleri ve zabıtadan hiçbir tepki gelmiyor.ayrıca bahsettiğim alanlara tırlar ve şehirler arası otobüslerde park etmeye başladı.kurallara sizler resmi olarak müdahil omayınca bizler ikili ilişkilerle müdahil olup sorunlar yaşamaya başlıyoruz.ilginize teşekkürler,iyi çalışmalar.
Alıntı
 
 
+1 #3 adarayAYŞEGÜL AKBAYIR 08-08-2015 18:23
Tıpkı Ankara ve benzeri diğer büyük şehirlerde olduğu gibi.rica ederim bunu bir şikayet bir ön akıl olarak değilde sadece vatandaşın turnike önünde başkalarından akbil istemesinden rahatsız olmuş birisinin çözüm yolu teorisi olarak değerlendirirse niz sevinirim.teşekkür ederim,saygılar ımla
Alıntı
 
 
0 #2 adarayAYŞEGÜL AKBAYIR 08-08-2015 18:22
sayın yetkli kişi,yaklaşık bir yıla aşkın bir süredir bende bu son derece konforlu olan Adaray dan istifade ediyorum,Allah razı olsun.Fakat hizmetin verimliliği,hal kın mağduriytine sebep verecek şekilde bir takım aksmalara neden olmaktadır.Şöyle ki;tek seferlik bu istifade etmek isteyen kişilerin turnike giriş kartları olmadığı için görevlilerle ufak çapta tartıştıkları,b aşka yolculardan kartlarını kullanmak istemeleri mevcut neticeler arasındadır.Elbetteki bir takım sorumsuzluklar neticesinde görevlilerden kart girişi, yapmaları engellenmiş olabilir.Bilmenizi isterim ki mevcut sorun insanı oldukça irrite etmekle beraber işin kalitesini de günden güne düşürmektedir,n acizane bana göre,gişelere belli sayıda biletler emanet ettirilip, görevlilere bu işin sorumluluğu verilebilir.
Alıntı
 
 
+4 #1 Teşekkürler Belediye.....Tufan ÖZTÜRK 30-08-2011 12:43
Çok az ilçede var olan böyle bir spor tesisinin bir an evvel tamamlanıp halka açılmasını bekliyorum, ayrıca 35 yılını Basketbol sporuna vermiş eski bir milli hakem ve antrenör olarak, aynı hassasiyetin ilçemizde salon sporlarına'da gösterilmesini umut ediyorum. Bu arada şu sıralarda devam eden halı saha futbol turnuvasının gelenek haline getirilip, daha ehil ellerde ve insanların egolarından uzak, gençlerin spora teşvik edilmesi ve spor etiğinin öğretilmesi esası temel alınarak çok daha iyi organizasyon kabiliyeti ile her sene tekrarlanmasını diliyorum.
Alıntı
 

Yorum ekle

Yorumların tüm sorumlulukları yorum yapan kişilerin kendilerine aittir. Yorumlardan hiçbir şekilde Arifiye Belediyesi sorumlu tutulamaz.


Güvenlik kodu
Yenile

Telif Hakkı © 2020 ..:: T.C. Arifiye Belediyesi Resmi Web Sitesi ::... Tüm Hakları Saklıdır.

Adres: Arifbey Mah. Atatürk Cad. No:247 54580 Arifiye / SAKARYA Tel: 0264 2291010 Fax: 0264 2291012 E-Posta: bilgi @ arifiye.bel.tr
Bu web sitesi en iyi Microsoft Internet Explorer (v7.0 ve üzeri), Mozilla Firefox (v3.0 ve üzeri), Google Chrome (v7.0 ve üzeri) tarayıcılarıyla görüntülenir.