Arifiye Belediyesi
Ak Masa

AK PARTİ Arifiye İlçe Başkanlığından Başkan Karakullukçu’ya Nezaket Ziyareti…

FacebookTwitterGoogle bookmark

ak parti ilce baskanligi ziyaretAK PARTİ Arifiye İlçe Başkanlığı ve İlçe Yönetimi Başkan Karakullukçu’ya Nezaket Ziyaretinde bulundu…

Ak Parti Arifiye İlçe Başkanlığının 7. Olağan Kongresinde Ak Parti Arifiye İlçe Başkanlığına seçilen, eski Arifiye Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Akbaş ve İlçe Yönetimi Başkan Karakullukçu’yu ziyaret etti.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, Belediyenin çalışmaları ve ilçenin sorunları hakkında istişarede bulunuldu.

Başkan Karakullukçu yaptığı açıklamada: “ Siyasi partiler demokrasinin taçlanması ve ülkemizin daha iyi yönetilmesi için vazgeçilmezdir. Arifiye’lilere uzun yıllar hizmet ettiğimiz değerli başkan yardımcım Sayın Adnan Akbaş’a, Allah(c.c) Ak Parti Arifiye İlçe Başkanlığını nasip etti. Kendisinin bu görevi de layıkıyla yerine getireceğine olan inancım tamdır. Arifiye’lilere yine birlikte hizmet etme fırsatı bulduğumuz için ayrıca mutluyum. Sayın Başkanıma ve Değerli İlçe Yönetimine yeni görevlerinde başarılar diler, nazik ziyaretleri için çok çok teşekkür ederim.” dedi.


Yorum ekle

Yorumların tüm sorumlulukları yorum yapan kişilerin kendilerine aittir. Yorumlardan hiçbir şekilde Arifiye Belediyesi sorumlu tutulamaz.


Güvenlik kodu
Yenile

Telif Hakkı © 2020 ..:: T.C. Arifiye Belediyesi Resmi Web Sitesi ::... Tüm Hakları Saklıdır.

Adres: Arifbey Mah. Atatürk Cad. No:247 54580 Arifiye / SAKARYA Tel: 0264 2291010 Fax: 0264 2291012 E-Posta: bilgi @ arifiye.bel.tr
Bu web sitesi en iyi Microsoft Internet Explorer (v7.0 ve üzeri), Mozilla Firefox (v3.0 ve üzeri), Google Chrome (v7.0 ve üzeri) tarayıcılarıyla görüntülenir.