Arifiye Belediyesi
Ak Masa

Arifiye Belediyesi Kaldırım ve Parke Taşı Döşeme Çalışmalarını Sürdürüyor

FacebookTwitterGoogle bookmark

Karete Turnuvası

Arifiye Belediyesi daha kaliteli bir ulaşım hizmeti sunabilmek için kent genelinde başlattığı kaldırım bakım-onarım ve yenileme çalışmalarını yoğun bir tempoyla sürdürüyor.


Arifiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından yapılan çalışmalar doğrultusunda Aşağı Kirazca Mahallesi Atmaca Caddesi’nde kaldırım ve parke taşı döşeme çalışması gerçekleştiriyor. Ekipler eski kaldırım taşlarını sökerek, yerine daha uzun ömürlü parke ve bordür taşı döşüyor.

  Çalışmaları yakından takip eden Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu; “ Belediyemizce başlattığımız yol yapım – bakım ve onarım çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyoruz. Fen İşleri Müdürlüğümüzce yürütülen çalışmalar kapsamında kazma, kumlama ve stabilize çalışmalarının ardından kilitli parke taşı ve bordür döşeme çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.  Standartlara uygun yapılan çalışmalarımız ile ilçemiz daha modern bir hale kavuşacak” dedi.Yorum ekle

Yorumların tüm sorumlulukları yorum yapan kişilerin kendilerine aittir. Yorumlardan hiçbir şekilde Arifiye Belediyesi sorumlu tutulamaz.


Güvenlik kodu
Yenile

Telif Hakkı © 2020 ..:: T.C. Arifiye Belediyesi Resmi Web Sitesi ::... Tüm Hakları Saklıdır.

Adres: Arifbey Mah. Atatürk Cad. No:247 54580 Arifiye / SAKARYA Tel: 0264 2291010 Fax: 0264 2291012 E-Posta: bilgi @ arifiye.bel.tr
Bu web sitesi en iyi Microsoft Internet Explorer (v7.0 ve üzeri), Mozilla Firefox (v3.0 ve üzeri), Google Chrome (v7.0 ve üzeri) tarayıcılarıyla görüntülenir.