Arifiye Belediyesi
Ak Masa

Karaaptiler-Güldeste Sosyal Tesisi

FacebookTwitterGoogle bookmark

güldeste sosyal tesisiKaraaptiler Güldeste Sosyal Tesisleri restore edilerek, vatandaşlarımızın hizmetine girdi...

Belde ve köylerde bulunan atıl binalara hayat veriyoruz. Nehirkent sosyal tesislerinin hemen bitişiğinde bulunan metruk bina, Belediyemizce yeniden düzenlenerek sosyal tesis binası olarak vatandaşlarımızın hizmetine sunuldu. Yaklaşık 170.000.-TL harcanan bina; 528m² kapalı alana sahip, alt katında Sağlık Ocağı, Kreş ve Muhtar Odası, üst katında ise 264m²'lik çok amaçlı salon bulunuyor. Sosyal tesis binamızda, Büyük şehir Belediyesi ile işbirliği yaparak, kadınlarımızı ve genç kızlarımızı sosyal ve ekonomik hayata kazandıracak eğitim ve beceri kursları da hayata geçirilecek.


Yorum ekle

Yorumların tüm sorumlulukları yorum yapan kişilerin kendilerine aittir. Yorumlardan hiçbir şekilde Arifiye Belediyesi sorumlu tutulamaz.


Güvenlik kodu
Yenile

Telif Hakkı © 2020 ..:: T.C. Arifiye Belediyesi Resmi Web Sitesi ::... Tüm Hakları Saklıdır.

Adres: Arifbey Mah. Atatürk Cad. No:247 54580 Arifiye / SAKARYA Tel: 0264 2291010 Fax: 0264 2291012 E-Posta: bilgi @ arifiye.bel.tr
Bu web sitesi en iyi Microsoft Internet Explorer (v7.0 ve üzeri), Mozilla Firefox (v3.0 ve üzeri), Google Chrome (v7.0 ve üzeri) tarayıcılarıyla görüntülenir.