Arifiye Belediyesi
Ak Masa

Başkanın Mesajı

FacebookTwitterGoogle bookmarkİşimiz Hizmet, Gücümüz Millet…


Tüm Arifiye'li hemşerilerimi sevgi, saygı ve muhabbetle selamlıyorum. Hepinizin malumu, Arifiye Belediye Başkanlığını sizlerin desteği ve teveccühü ile 5 yıldır sürdürüyorum. "Arifiye için daha yapacağımız çok şey var." diyerek gelecek beş yıl için de sizlerin desteğini ve oylarınızı istiyorum.

Bu zamana kadar bize itimat eden, oy veren vermeyen tüm Arifiye'li vatandaşlarımızın, bize verdiği emanete sahip çıkmaya, Arifiye'mizi geliştirip, güzelleştirmeye, daha yaşanabilir bir kent yapmaya, ilçemize bir kimlik kazandırmaya gayret ettik. Bu çalışmaları yaparken de siz gönül dostlarımızın başını öne eğecek en küçük bir tutum ve davranışın içinde olmadık, olmayacağız.

Biz çalışırken, yalnıza Arifiye'nin, Arifiye'lilerin geleceğini, huzurunu ve refahını düşündük. Yaşam standardını yükseltmek için çalıştık. Geleceğimizin teminatı sevgili yavrularımıza, güzel bir Arifiye bırakmak için çalıştık. Onların en iyi şartlarda eğitim almaları için çalıştık. Üniversiteyi veya meslek liselerini bitirdiklerinde rahat bir şekilde iş bulmaları için çalıştık. Ülkemizin can damarı olan sanayimizi geliştirmek, sanayicimizin problemlerini çözmek için çalıştık. Hem işsizliği önlemek, hem de sanayicimizin ihtiyaç duyduğu kalifiye eleman ihtiyacını karşılamak için, gerek Halk Eğitim kursları, gerek Meslek Edindirme kursları açtık, veya açılmasına ön ayak olduk. Bu konuda paydaş olan diğer kurum ve kuruluşlarla, Sanayiciyle, SATSO'yla, Organize Sanayi Bölge Müdürlüğümüzle, Halk Eğitim Merkezimiz ve Büyük Şehir Belediyemiz ile projeler geliştirerek, bu projeleri hayata geçirdik.

"Arifiye en iyisine layıktır." dedik. İlçemize bir kimlik kazandırmak için, bir ticaret merkezi oluşturmak için çalıştık. Hamdolsun bu gün projelerin hepsini hayata geçirdik. Gölbaşı Parkımızda, eşsiz günbatımı eşliğinde akşam yemeğinizi yiyebiliyor, Sapanca Gölünün o güzel manzarası ve İl Ormanından gelen mis gibi çam kokusu eşliğinde çayınızı yudumlayabiliyorsunuz. Kültür merkezimizde sağlık, sosyal, kültürel ve dini içerikli her türlü etkinliği düzenleyebiliyoruz. Yine, kent meydanımızda çeşitli programlar, eğlenceler, festivaller düzenleyebiliyoruz. Spor Komplekslerimizde, gençlerimiz kahve köşelerinde oturmaktan kurtulup enerjilerini atabiliyor. Kur'an kurslarında genç, yaşlı tüm vatandaşlarımız dinimizi öğrenebiliyor. En modern ulaşım araçlarını kullanıyoruz. Yollarımız, asfalt. cadde ve sokaklarımız tertemiz.  Çocuklarımız,  yeni parklarda oyun oynuyor, eğleniyor. Yeni oluşturduğumuz planlı imar alanlarında, insanımızın her türlü ihtiyacının düşünüldüğü yeni ve modern binalar bir bir, boy gösteriyor.  Hamdolsun bu hizmetleri sizlerin desteği ile, Ak Parti İl ve ilçe teşkilatlarımızın, Sayın milletvekillerimizin, Valimiz Sayın Mustafa Büyük'ün, Büyük Şehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu'nun desteği ve uyumlu çalışmamız ile gerçekleştirdik.

Yeni dönem için ise; Arifiye'miz için Sağlık Eğitim Tesisi, Gençlik Merkezi, Kapalı Spor Salonu, Belediye Sarayı, Sakarya Nehri Gençlik Parkı, Eğitim Kampüsü  Arifiye için hayata geçirmeyi planladığımız projelerden sadece bir kaçı.

İnşallah, sizlerin desteği ve oylarıyla 31 Mart 2014 tarihinden itibaren yolumuza devam ederek, Arifiyemiz için hep birlikte çalışmaya ve projelerimizi de hayata geçirmeye devam edeceğiz. Kalın sağlıcakla…Hava Durumu

°F°C
Arifiye
Error! Unable to Find Specified Location!
Telif Hakkı © 2019 ..:: T.C. Arifiye Belediyesi Resmi Web Sitesi ::... Tüm Hakları Saklıdır.

Adres: Arifbey Mah. Atatürk Cad. No:247 54580 Arifiye / SAKARYA Tel: 0264 2291010 Fax: 0264 2291012 E-Posta: bilgi @ arifiye.bel.tr
Bu web sitesi en iyi Microsoft Internet Explorer (v7.0 ve üzeri), Mozilla Firefox (v3.0 ve üzeri), Google Chrome (v7.0 ve üzeri) tarayıcılarıyla görüntülenir.