Arifiye Belediyesi
Ak Masa

Arifiye Kaymakamından Başkana Nezaket Ziyareti…

FacebookTwitterGoogle bookmark

arifiye kaymakami ziyaretiArifiye Kaymakamlığına atanan Muhsin Çatmadım görevine başladı…

28 Haziran 2015 tarihinde Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Mülki İdare Amirleri Kararnamesi ile Arifiye Kaymakamlığına atanan Aydın Vali Yardımcısı Muhsin Çatmadım, görevine başladı.

Çatmadım, Arifiye'deki Resmi Kurumların yöneticilerine gerçekleştirdiği nezaket ziyaretleri kapsamında, 10 Ağustos Pazartesi günü Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu'yu makamında ziyaret etti. Samimi bir ortamda geçen ziyarette, Arifiye Belediye Başkan Yardımcıları Lütfü Tansı ve Adnan Ağırman da hazır bulundu.

Ziyarette, Arifiye Kaymakamı Muhsin Çatmadım'a Arifiye hakkında mini bir brifing veren Başkan İsmail Karakullukçu, ilçenin sorunları ve bu sorunların çözüne yönelik hazırlanan planlar  hakkında bilgi verdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek bir açıklama yapan Başkan İsmail Karakullukçu; "28 Haziran 2015 tarihinde Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Mülki İdare Amirleri Kararnamesi ile, Arifiye Kaymakamlığına atanan Sayın Kaymakamımız Muhsin Çatmadım'ın ziyareti bizleri ziyadesiyle memnun etti. 2009 yılında ilçe olan Arifiye'mizde, bu güne kadar geçen zaman içerisinde ciddi bir gelişme kaydettik. İlçemizde daha önce görev yapan kaymakamlarımızla gerçekleştirdiğimiz uyumlu çalışma ortamını kendisiyle de devam ettirerek, Arifiye'li vatandaşlarımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu vesile ile nazik ziyareti nedeniyle kendisine teşekkür ediyor, Tüm Arifiye'li hemşerilerim adına Arifiye'mize hoş geldiniz diyorum." dedi.


Yorum ekle

Yorumların tüm sorumlulukları yorum yapan kişilerin kendilerine aittir. Yorumlardan hiçbir şekilde Arifiye Belediyesi sorumlu tutulamaz.


Güvenlik kodu
Yenile

Telif Hakkı © 2020 ..:: T.C. Arifiye Belediyesi Resmi Web Sitesi ::... Tüm Hakları Saklıdır.

Adres: Arifbey Mah. Atatürk Cad. No:247 54580 Arifiye / SAKARYA Tel: 0264 2291010 Fax: 0264 2291012 E-Posta: bilgi @ arifiye.bel.tr
Bu web sitesi en iyi Microsoft Internet Explorer (v7.0 ve üzeri), Mozilla Firefox (v3.0 ve üzeri), Google Chrome (v7.0 ve üzeri) tarayıcılarıyla görüntülenir.