Arifiye Belediyesi
Ak Masa

Arifiye'de Ramazan Bayramı Coşkusu...

FacebookTwitterGoogle bookmark

ramazan bayramıArifiye'de Ramazan Bayramı Coşkuyla Kutlandı…


Arifiye Belediyesince Ramazan bayramı dolayısıyla düzenlenen bayramlaşma töreni 8 Ağustos Perşembe günü saat:14.00'te Arifiye Belediyesi Kültür Merkezinde yapıldı.

Bayramlaşma törenine; Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, İlçe Jandarma Komutanı J.Ütğm.Bayram Akgül, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü İbrahim Arkan, İlçe Tapu Müdürü Ferhat Uzun, RATED Başkanı Remzi Adıyaman, Başkan Yardımcıları Lütfü Tansı, Adnan Ağırman, Belediye Meclis Üyeleri, Muhtarlar, çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri, Belediye personeli ve vatandaşlar katıldı.

Birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde geçen bayramlaşma töreninde Başkan Karakullukçu misafirleri ile tek tek bayramlaştı.

Başkan Karakullukçu yaptığı açıklamada;"Büyük bir huzur ve sükunet içinde geçirdiğimiz on bir ayın sultanı Mübarek Ramazan-ı Şerif ayının sonunda, yaptığımız ibadetlerin ve tuttuğumuz oruçların Allah (c.c) tarafından kabul edildiği ve kurtuluşa affedilerek kurtuluşa erdiğimiz bu mübarek günde, hep birlikte bir araya gelerek bayram coşkusunu yaşıyoruz. Bayramlar, dostluğun, kardeşliğin pekiştiği ender günlerden biridir. Bayramlaşma törenimize katıldığınız ve bayram sevincimizi palaştığınız için hepinize teşekkür ediyor, bu vesile ile büyüklerimin ellerinden, küçüklerimin gözlerinden öpüyor, öncelikle Arifiye'li hemşehrilerimin, Aziz Türk Milletinin ve tüm İslam Alemi'nin Ramazan bayramını kutluyorum." dedi.


Yorum ekle

Yorumların tüm sorumlulukları yorum yapan kişilerin kendilerine aittir. Yorumlardan hiçbir şekilde Arifiye Belediyesi sorumlu tutulamaz.


Güvenlik kodu
Yenile

Telif Hakkı © 2020 ..:: T.C. Arifiye Belediyesi Resmi Web Sitesi ::... Tüm Hakları Saklıdır.

Adres: Arifbey Mah. Atatürk Cad. No:247 54580 Arifiye / SAKARYA Tel: 0264 2291010 Fax: 0264 2291012 E-Posta: bilgi @ arifiye.bel.tr
Bu web sitesi en iyi Microsoft Internet Explorer (v7.0 ve üzeri), Mozilla Firefox (v3.0 ve üzeri), Google Chrome (v7.0 ve üzeri) tarayıcılarıyla görüntülenir.