Arifiye Belediyesi
Ak Masa

Arifiye Kaymakamını Böyle Uğurladı…

FacebookTwitterGoogle bookmark

kaymakam vedaArifiye Kaymakamı Birol Kurubal'a veda yemeği düzenlendi...
Arifiye Kaymakamı Birol KURUBAL, 11 Eylül 2012 Salı günü  İlçemizin seçkin mekânlarından Askarya Cafe Restorantta düzenlenen yemekte uğurlandı.  Yemeğe,  Adapazarı Kaymakamı Akın YILMAZ, Erenler  Kaymakamı  Mustafa Nazmi SEZGİN, Belediye Başkanımız İsmail KARAKULLUKÇU, Ak Parti Arifiye İlçe Başkanı Ethem ÇINAR, Başkan Yardımcılarımız Lütfü TANSI, Deniz TAŞ, Belediye Meclis Üyelerimiz, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İlyas BİRLİK, İlçe Müftümüz Osman DANIŞMAN, İlçe Jandarma Komutanı Bayram AKGÜL, Arifiye Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç Dr. Halil İbrahim AYDINLI, çeşitli kurum ve kuruluşların müdürleri, Toyota Otomobil Fabrikası Ceosu Orhan ÖZER ve diğer özel sektör kuruluşlarının yöneticileri ile muhtarlarımız katıldı.

Geniş bir katılımın olduğu veda yemeği, tüm Arifiye protokünün buluşmasına sahne oldu. Yemeğin ardından, ilk konuşmayı Adapazarı Kaymakamı Akın YILMAZ yaptı. "2008 yılında Arifiye,Erenler,Serdivan Kaymakamlığına atanan üç arkadaşımla birlikte "Kurucu Kaymakam" olarak atandık. Hep birlikte sıfırdan bu dört ilçenin kurumlarını oluşturduk. Görevimizi en iyi şekilde yapmaya çalıştık. Ve… memuriyet hayatının bir geleneği olan tayinlerimiz geldi, çattı. Birol kardeşime yeni görev yarinde başarı, sağlık, mutluluk dolu günler diliyorum." dedi.

Sonrasında mikrofonu alan Erenler Kaymakamı Mustafa Nazmi SEZGİN de Arifiye Kaymakamı Birol KURUBAL'a başarılar diledi.

Belediye Başkanımız İsmail KARAKULLUKÇU yaptığı konuşmada;" Sayın Kaymakamımız Birol KURUBAL ile görev yapmak bir ayrıcalıktı. Birlikte Arifiye'miz için en doğruyu, en güzeli, en iyisini, yapmaya çalıştık. Kendisinin engin bilgisinden, tavsiyelerinden yararlanmaya çalıştık. Ve sonuç ortada. Arifiyemiz gerek Kaymakamlığın kurulmasında, gerek kurumların yapılanmasının tamamlanarak vatandaşımıza en kısa sürede hizmet verir hale gelmesinde, ilimizde öncü ilçe olmuştur. Eğitim camiasından gelen bir kişi olarak, tüm arkadaşlarım ve Arifiyeli hemşerilerim adına,  kendisine özellikle Eğitime ve Öğrencilerimize verdiği büyük destekten dolayı teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum. Arifiye'nin kurucu kaymakamı olan Sayın Birol KURUBAL, Arifiye tarihine adını altın harflerle yazdırmıştır. Kendisine yeni görev yerinde sağlık,mutluluk ve başarı dolu günler diliyorum." dedi.

Son olarak konuşma yapan Birol KURUBAL;" 2008 yılında kurucu kaymakam olarak atandığım Arifiye'ye elimizden gelenin en iyisini yaparak, en iyi hizmeti vermeye çalıştık. Kaymakamlıkta görevli mesai arkadaşlarımın da üstün gayretleri ile, sıfırdan başlayarak kısa sürede yapılanmamızı tamamlayarak vatandaşımıza hizmet etmeye çalıştık. Arifiye'nin güzel insanları her şeyin en iyisini hak ediyor. Arifiye'nin benim yaşamımda ayrı bir yeri var. Burada görevimin dışında çok değerli dostluklar kurduğum değerli insanlar var. Hepsini gönül defterime yazdım. Sizleri hiçbir zaman unutmayacağım, siz de beni unutmayın." diyerek alkışlar arasında sözlerini sonlandırdı.

Kaymakam KURUBAL ve eşi davetlilerle tek tek vedalaştı.

12 Eylül Çarşamba günü saat:11.00'de Kaymakamlıkta düzenlenen veda törenine ise, yine Arifiye protokolü katıldı.Başta protokol üyeleri, Kaymakamlık personeli, esnaflar ve vatandaşlarla vedalaştıktan sonra hatıra fotoğrafı çektiren Kaymakam Birol KURUBAL, yeni görev yeri olan Kadıköy'e gitmek üzere ilçemizden ayrıldı.
Fotoğraf Galerisi için tıklayınız...


Yorum ekle

Yorumların tüm sorumlulukları yorum yapan kişilerin kendilerine aittir. Yorumlardan hiçbir şekilde Arifiye Belediyesi sorumlu tutulamaz.


Güvenlik kodu
Yenile

Telif Hakkı © 2020 ..:: T.C. Arifiye Belediyesi Resmi Web Sitesi ::... Tüm Hakları Saklıdır.

Adres: Arifbey Mah. Atatürk Cad. No:247 54580 Arifiye / SAKARYA Tel: 0264 2291010 Fax: 0264 2291012 E-Posta: bilgi @ arifiye.bel.tr
Bu web sitesi en iyi Microsoft Internet Explorer (v7.0 ve üzeri), Mozilla Firefox (v3.0 ve üzeri), Google Chrome (v7.0 ve üzeri) tarayıcılarıyla görüntülenir.