Arifiye Belediyesi
Ak Masa

Mübarek Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun...

FacebookTwitterGoogle bookmark

ismail karakullukçuBaşkan İsmail KARAKULLUKÇU, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı...


Ramazan bayramlarının bir kavuşma olduğunu ifade eden Karakullukçu; "Tuttuğumuz oruçlarla nefsimizi terbiye ettiğimiz, feyiz ve bereketinden yararlandığımız mübarek Ramazan ayının sonunda, mübarek Ramazan Bayramına kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar kavuşmadır. Bayramlar küslerin barışması, şerlerin dağılmasıdır. Bu mübarek Ramazan Bayramının hepimiz için güzelliklere açılan bir kapı olmasını dilerim. Böylesi güzel günleri yeniden bizlere yaşattığı için Yüce Allah'a hamd-u senalar olsun." dedi.

Ramazan Bayramı'nın tüm dünya barışına ve kardeşliğine vesile olması dileğinde bulunan Karakullukçu, "Başta ülkemizde süre gelen terör belasından dolayı dökülen şehit kanının dinmesini, Arakan'daki Müslüman kardeşlerimize edilen zulmün ve diktatör baskısından dolayı kan ağlayan komşu ülkemiz Suriye'deki iç savaşın Ramazan Bayramı vesilesiyle son bulmasını diliyorum. Mübarek Ramazan Bayramımızın tüm ülke halklarının kurtuluşuna vesile olmasını niyaz ediyorum.

Bu vesileyle Ramazan Bayramı'nın başta Arifiye'li hemşerilerim olmak üzere, Aziz Türk Milletine, Tüm İslâm Âlemine  ve insanlığa hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, Ramazan bayramının birinci günü saat:12.00 ile 14.00 arasında tüm Arifiye'li hemşerilerimi bayramlaşma törenimize bekliyorum." diye konuştu.Yorum ekle

Yorumların tüm sorumlulukları yorum yapan kişilerin kendilerine aittir. Yorumlardan hiçbir şekilde Arifiye Belediyesi sorumlu tutulamaz.


Güvenlik kodu
Yenile

Telif Hakkı © 2020 ..:: T.C. Arifiye Belediyesi Resmi Web Sitesi ::... Tüm Hakları Saklıdır.

Adres: Arifbey Mah. Atatürk Cad. No:247 54580 Arifiye / SAKARYA Tel: 0264 2291010 Fax: 0264 2291012 E-Posta: bilgi @ arifiye.bel.tr
Bu web sitesi en iyi Microsoft Internet Explorer (v7.0 ve üzeri), Mozilla Firefox (v3.0 ve üzeri), Google Chrome (v7.0 ve üzeri) tarayıcılarıyla görüntülenir.