Arifiye Belediyesi
Ak Masa

Menekşe ve Manolya Sokak’ta Çalışmalar Başladı.

FacebookTwitterGoogle bookmark

menekse manolya sokak calismaArifiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Arifbey Mahallesi Menekşe ve Manolya Sokak’ta Yağmur suyu ve Kilitli Parke Taşı Döşeme çalışmaları başlatıldı.SASKİ tarafından bölgede yapılan içme suyu hattı yenileme çalışması nedeniyle yolları bozulan Menekşe ve Manolya sokaklarda üst yapı yenileme çalışmaları başlatıldı. Arifiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılacak olan çalışmada, Arifbey Mahallesi Menekşe ve Manolya Sokaklara 4 km uzunluğunda Yağmur Suyu hattı çekilirken,  toplam 30 bin m² Kilitli Parke taşı döşenecek. Çalışmalar, olumsuz hava koşulları nedeniyle, vatandaşların herhangi bir mağduriyet yaşamamasının önüne geçmek için bölüm bölüm yapılıyor. Şuana kadar yapılan çalışmalarda 700 metre yağmur suyu hattı çekilirken, 3 bin m² kilitli parke taşı döşendi.

“VATANDAŞLARIN TALEPLERİNİ BİR BİR YERİNE GETİRİYORUZ”

Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, vatandaşların sesine kulak verdiklerini belirterek “Vatandaşlarımızın bizlere ilettikleri sorunları en kısa sürede çözüme kavuşturmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bunun için de elimizden gelen her türlü fedakârlığı yapıyoruz. Çalışmalar, vatandaşlarımız mağduriyet yaşamaması için ve olumsuz hava koşullarından dolayı bölüm bölüm yapılıyor. İnşallah en kısa sürede çalışmaları tamamlayarak Menekşe ve Manolya Sokak’taki sorunu kalıcı olarak çözüme kavuşturacağız.” dedi.Yorum ekle

Yorumların tüm sorumlulukları yorum yapan kişilerin kendilerine aittir. Yorumlardan hiçbir şekilde Arifiye Belediyesi sorumlu tutulamaz.


Güvenlik kodu
Yenile

Telif Hakkı © 2020 ..:: T.C. Arifiye Belediyesi Resmi Web Sitesi ::... Tüm Hakları Saklıdır.

Adres: Arifbey Mah. Atatürk Cad. No:247 54580 Arifiye / SAKARYA Tel: 0264 2291010 Fax: 0264 2291012 E-Posta: bilgi @ arifiye.bel.tr
Bu web sitesi en iyi Microsoft Internet Explorer (v7.0 ve üzeri), Mozilla Firefox (v3.0 ve üzeri), Google Chrome (v7.0 ve üzeri) tarayıcılarıyla görüntülenir.