Arifiye Belediyesi
Ak Masa

Gölbaşı Parkta Denetimli Serbestlik Temiz Çevre Etkinliği düzenlendi…

FacebookTwitterGoogle bookmark

Denetimli serbestlik cevre projeArifiye Gölbaşı Park’ta Denetimli Serbestlik Temiz Çevre Etkinliği düzenlendi…

Kamuya yararlı bir işte ücretsiz olarak çalıştırılma yükümlülüğü; yükümlünün ücretsiz olarak kamu kurumu veya kamu yararına hizmet veren bir kuruluşta kurumun yürütmekte olduğu hizmete yardımcı işlerde çalıştırılarak toplumsal katılım ile yükümlünün iyileştirilmesini amaçlayan ve kamu düzeninin sağlanmasını esas alan bir yükümlülüktür. Bu yükümlülük ile yükümlünün kurallara uyma becerisi ve çalışma disiplini kazanması, başkalarının haklarına saygı göstermesi, zamanı planlaması, bir meslek edinerek kendi işini kuması veya bir iş edinmesi amaçlanmaktadır.

Bu kapsamda Adalet Bakanı Abdülhamit Gül ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un da 29 Ağustos 2019 Perşembe günü saat:11.00’de Ankara ili Gölbaşı ilçesi Atatürk Sahil Parkı’nda katıldıkları etkinlikle eş zamanlı olarak 29 Ağustos 2019 Perşembe günü saat:11:00’de gerçekleştirilen “Denetimli Serbestlik Temiz Çevre Projesi” ile belirlenen etkinlik, Sakarya Arifiye Belediyesi Gölbaşı Park Piknik alanında 100 yükümlü ile birlikte çevre temizliği yapılmıştır.

Etkinliğe; Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun, Başsavcı Vekili Erhan Sağlam, Başsavcı Vekili Mustafa Doğan, Cumhuriyet Savcısı Emrullah Eryılmaz, Arifiye Kaymakamı Bekir Dınkırcı, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Necmi Aslan ve Müdür Yardımcıları, Denetimli Serbestlik Müdürü Kenan Porgalı, Sakarya L Tipi Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Erol Özbulut, Denetimli Serbestlik Personelleri ve hükümlüler katıldı.


Yorum ekle

Yorumların tüm sorumlulukları yorum yapan kişilerin kendilerine aittir. Yorumlardan hiçbir şekilde Arifiye Belediyesi sorumlu tutulamaz.


Güvenlik kodu
Yenile

Telif Hakkı © 2020 ..:: T.C. Arifiye Belediyesi Resmi Web Sitesi ::... Tüm Hakları Saklıdır.

Adres: Arifbey Mah. Atatürk Cad. No:247 54580 Arifiye / SAKARYA Tel: 0264 2291010 Fax: 0264 2291012 E-Posta: bilgi @ arifiye.bel.tr
Bu web sitesi en iyi Microsoft Internet Explorer (v7.0 ve üzeri), Mozilla Firefox (v3.0 ve üzeri), Google Chrome (v7.0 ve üzeri) tarayıcılarıyla görüntülenir.