Arifiye Belediyesi
Ak Masa

Arifiye’de 15 Temmuz Şehit ve Gazileri Turnuvası Düzenlendi.

FacebookTwitterGoogle bookmark

Karete Turnuvası

15 Temmuz Şehit ve Gazileri Karate Turnuvası Arifiye İlçe şampiyonası 15 Temmuz Demokrasi Meydanında yapıldı.Programa Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Sakarya Gençlik ve Spor il Müdürü  Arif Özsoy, Türkiye Karate Federasyonu Başkan Vekili Meydan Kobaş, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Spor Şube Müdürü Davut Cengiz, Arifiye İlçe Spor Müdürü Arif Aka, Avrupa ve Dünya Hakem Kurulu Üyesi Uğur  Kobaş, Arifiye Muhtarlar Derneği Başkanı Yusuf Yavuz , Arifbey Mahalle Muhtarı Nurettin Güreş, Fatih mahallesi Muhtarı Rahmi Aydın ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Turnuva Minik- Yıldız ve Ümit kategorilerinde yaklaşık 70 sporcu katıldı. Minik 2008 – 2012 yaş grubu, Yıldız 2005 – 2007 yaş grubu ve Ümit 2004 – 2005 yaş grupları arasında gerçekleşti.

Minik Karateciler birbirinden güzel hareketlerle seyircileri büyüledi. Turnuva’da dereceye giren yarışmacılara ödüllerini protokol üyeleri takdim etti. Ayrıca 2019 Okullar arası Türkiye Karate şampiyonasında 1.nci olan Arifiye Ayyıldız Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Nebi Celal Safitürk'e Başkan Karakullukçu plaket takdim etti.

Başkan Karakullukçu yaptığı açıklamada; “Küçük şampiyonlarımızı can-ı gönülden tebrik ediyor, Karate Takımımızın Değerli Hocası Tayfun Kobaş’a, Arifiye’mize yaşattıkları bu gurur ve sevinç nedeniyle çok çok teşekkür ediyorum. Evet  gençler, geleceğimiz sizsiniz. Arifiye’mizde sizleri spora teşvik etmek, ilçemize ve milli takımımıza şampiyon sporcular kazandırmak için tüm olanaklarımızı sizin emrinize veriyoruz. Sizler de, bizlere kazandığınız bu başarı ve derecelerle teşekkür etmiş oldunuz. İnanıyorum ki, gelecekte daha iyi dereceler kazanarak, Milli Takımımızda mücadele edecek, ülkemizi şampiyonluğa taşıyacaksınız. Hepinizi tekrar tebrik ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum.” Dedi.Yorum ekle

Yorumların tüm sorumlulukları yorum yapan kişilerin kendilerine aittir. Yorumlardan hiçbir şekilde Arifiye Belediyesi sorumlu tutulamaz.


Güvenlik kodu
Yenile

Telif Hakkı © 2020 ..:: T.C. Arifiye Belediyesi Resmi Web Sitesi ::... Tüm Hakları Saklıdır.

Adres: Arifbey Mah. Atatürk Cad. No:247 54580 Arifiye / SAKARYA Tel: 0264 2291010 Fax: 0264 2291012 E-Posta: bilgi @ arifiye.bel.tr
Bu web sitesi en iyi Microsoft Internet Explorer (v7.0 ve üzeri), Mozilla Firefox (v3.0 ve üzeri), Google Chrome (v7.0 ve üzeri) tarayıcılarıyla görüntülenir.