Arifiye Belediyesi
Ak Masa

Bekir Sıtkı Durgun Veda Turnuvası Şampiyonu 4/C

FacebookTwitterGoogle bookmark

bsdurgun turnuvaArifiye Belediyesi Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu Veda Turnuvası Düzenlendi.

Arifiye Belediyesi’nin düzenlediği Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu Veda Turnuvası sona erdi. 9 sınıfın katıldığı turnuvanın final karşılaşması 4/2 ve 4/İ sınıfları arasında yapıldı. Normal süresi 0-0 biten final karşılaşmasında, şampiyonu penaltı atışları belirledi.

Penaltı atışları sonucu 4-2’lik galibiyet sağlayan 4-C sınıfı turnuvanın şampiyonu oldu. 3’ncülük karşılaşmasının da normal süresi 1-1 sona erdi ve sonucu penaltı atışları belirledi. Penaltılar sonucu 4-2 galibiyet sağlayan 4-E sınıfı turnuva üçüncüsü oldu.

Arifiye Belediyesi Spor Kompleksi’nde oynanan final maçı sonrasında düzenlenen kupa ve madalya törenine; Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu adına Başkan Yardımcısı Lütfü Tansı, İlçe Halk Eğitim Müdür Yardımcısı Kenan Karabacak ve Bekir Sıtkı Durgun İlkokul Müdürü Cemal Yamak, Arifiye Belediyesi Spor Kompleksi Müdürü Ahmet Safitürk ile çok sayıda öğrenci katıldı.

Ödül töreni öncesinde konuşan Bekir Sıtkı Durgun İlkokul Okul Müdürü Cemal Yamak, turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti. Güzel bir organizasyon gerçekleştirildiğini belirten Yamak, “Kazananları da kaybedenleri de tebrik ediyorum. Bu turnuvaya katılmak, yarışmak önemliydi. Mutlaka her yarışmanın kazananı ve kaybedeni olacaktır. Çok zevkli ve güzel bir turnuva olduğunu düşünüyorum. Tüm emeği geçenlere, öğrencilerimize, öğretmenlerimize, Arifiye Belediyesi’ne teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Belediye Başkan Yardımcısı Lütfü Tansı ise konuşmasında, çocukların gelişimi ve başarıyı tatmalarını sağlamak amacıyla düzenledikleri turnuvanın oldukça keyifli geçtiğini söyledi. Turnuvaya katılan tüm öğrencileri tebrik eden Tansı, konuşmasında;” Buradaki amaç çocuklarımızın sosyal olarak gelişmelerini sağlamak, onları yarışma ortamına dâhil edebilmek ve kolektif olarak başarıyı tatmalarını sağlamak. Bu anlamda biz final bölümünü izledik. Gerçekten çocuklarımızın hırsı ve heyecanı takdire şayandı. Okul Müdürümüzün de belirttiği gibi bu tür yarışmalarda elbette bir tane birinci olacak. Dolayısıyla kaybedenlerin üzülmemesi gerekir. Ben bu güzel organizasyonu gerçekleştiren arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” Dedi.

Konuşmaların ardından dereceye giren sınıflara kupa ve madalyaları takdim edildi.


Yorum ekle

Yorumların tüm sorumlulukları yorum yapan kişilerin kendilerine aittir. Yorumlardan hiçbir şekilde Arifiye Belediyesi sorumlu tutulamaz.


Güvenlik kodu
Yenile

Telif Hakkı © 2020 ..:: T.C. Arifiye Belediyesi Resmi Web Sitesi ::... Tüm Hakları Saklıdır.

Adres: Arifbey Mah. Atatürk Cad. No:247 54580 Arifiye / SAKARYA Tel: 0264 2291010 Fax: 0264 2291012 E-Posta: bilgi @ arifiye.bel.tr
Bu web sitesi en iyi Microsoft Internet Explorer (v7.0 ve üzeri), Mozilla Firefox (v3.0 ve üzeri), Google Chrome (v7.0 ve üzeri) tarayıcılarıyla görüntülenir.