Arifiye Belediyesi
Ak Masa

1.Organize Sanayi Bölgesi Yönetiminden Başkana Ziyaret…

FacebookTwitterGoogle bookmark

1 osb ziyaretSakarya 1’nci Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyeleri Başkanı ziyaret etti…

Sakarya 1’nci Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gültepe, Başkan Vekili Haşim Yücel, Başkan Yardımcısı Erhan Afacan, Bölge Müdürü Ahmet Çubuk, Yönetim Kurulu Üyeleri Bülent Yazıcı, İsak Satış, İsmet Çalışkan eşliğinde Başkan İsmail Karakullukçu’yu ziyaret etti…

Samimi bir ortamda geçen ziyarette, 1’nci Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gültepe yaptığı açıklamada;”Arifiye’de yaptığı başarılı çalışmalarla vatandaşımızın takdirini kazanarak üçün kez Arifiye Belediye Başkanlığına seçilen Sayın; İsmail Karakullukçu’yu tebrik ediyor, yeni çalışma döneminin Arifiye’mize hayırlı olmasını diliyoruz. Evet, Başkanımız vatandaşımız kadar İş Dünyası tarafından da sevilen ve takdir gören bir isim. Belediye Başkanlığı gönül isteyen, özveri isteyen, fedâkarlık isteyen bir makam. Bulunduğunuz şehri geliştirip güzelleştirecek, yeni projeler yapacak, ilçenize yatırımları çekeceksiniz. Bunları yaparken herkesle barışık olacak, her kesi dinleyecek ve istişare edecek, bu arada vatandaşın her türlü ihtiyacını ve talebini yerine getireceksiniz. İyi gününde, hastalığından cenazesinde yanında olacaksınız. Gerçekten, zor bir makam. İşte, İsmail Başkanımız 10 yılık çalışma süresi boyunca tüm bunları başarıyla yaptı. O’nun döneminde Arifiye bir çok hizmeti ve yatırımı aldı. Meslek Yüksek Okulunu ve SATSO Meslek Lisesini Arifiye’ye kazandırarak buradaki bölümlerin sanayicinin ihtiyaç duyduğu branşlarda açılmasını sağladı. Böylece, hem sanayicimiz kalifiye  elamana kavuştu, hem de bu bölümlerde okuyan öğrencilerimiz iş bulma açısından büyük bir avantaj elde etmiş oldu.”

Başkan Karakullukçu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek 1’nci Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gültepe’ye  ve değerli üyelerine nazik ziyaretleri ve bizlere olan destekleri nedeniyle çok çok teşekkür ediyorum. Yeni dönemde de, geçmiş te olduğu gibi ortak akıl ve istişare ile sizlerin desteğiyle Arifiye’mize hizmet etmeye devam edeceğiz. Arifiye’miz gelişme yolunda çok güzel bir ivme yakaladı. Vatandaşımızın ilçemize olan ilgisi de arttı. Son iki yılda Arifiye’mizde 3000 konut yapıldı. Nüfusumuz artmaya başladı. Geleceğe göre plan yapmak, alt yapı yatırımlarını gerçekleştirmek ve insanımıza en iyi hizmeti vermek zorundayız. Bakın, şehirlerin değerini o şehrin insanına sunduğu imkânlar belirler. Biz de insanımıza layık olduğu şekilde, en iyi hizmeti sunmak zorundayız.  Bunu başarmak için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.


Yorum ekle

Yorumların tüm sorumlulukları yorum yapan kişilerin kendilerine aittir. Yorumlardan hiçbir şekilde Arifiye Belediyesi sorumlu tutulamaz.


Güvenlik kodu
Yenile

Telif Hakkı © 2020 ..:: T.C. Arifiye Belediyesi Resmi Web Sitesi ::... Tüm Hakları Saklıdır.

Adres: Arifbey Mah. Atatürk Cad. No:247 54580 Arifiye / SAKARYA Tel: 0264 2291010 Fax: 0264 2291012 E-Posta: bilgi @ arifiye.bel.tr
Bu web sitesi en iyi Microsoft Internet Explorer (v7.0 ve üzeri), Mozilla Firefox (v3.0 ve üzeri), Google Chrome (v7.0 ve üzeri) tarayıcılarıyla görüntülenir.