Arifiye Belediyesi
Ak Masa

SATSO Çevre Komisyonundan Başkana Ziyaret…

FacebookTwitterGoogle bookmark

satso çevre komisyonuSakarya Ticaret ve Sanayi Odası Çevre Komisyonu, Başkan İsmail Karakullukçu’yu ziyaret etti…

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Çevre Komisyonu Başkanı Tuncer Acar, Başkan Yardımcısı Gamze Ergene ve Komisyon Üyeleri Fatih Boztepe ile Çetin Kahya eşliğinde, Başkan İsmail Karakullukçu’yu makamında ziyaret etti…

SATSO Çevre Komisyonu Başkanı Acar yaptığı açıklamada;” 31 Mart Yerel Seçimlerinde üçüncü kez Arifiye Belediye Başkanlığına seçilen Sayın İsmail Karakullukçu’ya hayırlı olsun diyoruz. Kendisi, görev yaptığı 10 yıllık süre içerisinde tüm kurum ve kuruluşlarla çok uyumlu bir çalışma yaparak, Arifiye’yi geliştirip güzelleştirdi. Bu gün Arifiye, Sakarya’nın en modern ve hızla gelişen ilçelerinden biri. Yeni dönemde de yakalanan bu sinerjinin artarak sürmesini diliyor, Başkanımıza ve ekibine başarılar diliyoruz.” dedi.

Başkan İsmail Karakullukçu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Çevre Komisyonu Başkanı Tuncer Acar’a ve değerli komisyon üyelerine nazik ziyaretleri nedeniyle çok çok teşekkür ediyorum. Sayın Acar’ın da ifade ettiği gibi, geçen 10 yıllık süre içerisinde Arifiye’de bulunan tüm kurum ve kuruluşlar, muhtarlarımız ve vatandaşlarımız ile işbirliği ve istişare içerisinde yatırım ve programlarımızı yaptık. Arifiye’yi kültürel, sosyal ve ekonomik olarak kalkındırmanın yolu, ortak akıl ve istişare ile yönetmekten geçiyor. Malum, 2008 yılında kurulan yeni bir ilçeyiz. Elimizdeki olanaklar kısıtlı. Bu yüzden, olanaklarımızı en verimli şekilde kullanarak, öncelikli ihtiyaçlara göre yatırım yapmamız gerekiyor. Biz de tam olarak bunu yapmaya çalışıyoruz. Hamd olsun bu güne kadar başarılı olduk. Vatandaşımızın teveccühü ile bir dönem daha Belediye Başkanlığına seçildik. Yeni dönemde de Arifiye’yi geliştirmek ve modern bir ilçe yapmak için yaptığımız projelerimizi hayata geçireceğiz.” dedi.


Yorum ekle

Yorumların tüm sorumlulukları yorum yapan kişilerin kendilerine aittir. Yorumlardan hiçbir şekilde Arifiye Belediyesi sorumlu tutulamaz.


Güvenlik kodu
Yenile

Telif Hakkı © 2019 ..:: T.C. Arifiye Belediyesi Resmi Web Sitesi ::... Tüm Hakları Saklıdır.

Adres: Arifbey Mah. Atatürk Cad. No:247 54580 Arifiye / SAKARYA Tel: 0264 2291010 Fax: 0264 2291012 E-Posta: bilgi @ arifiye.bel.tr
Bu web sitesi en iyi Microsoft Internet Explorer (v7.0 ve üzeri), Mozilla Firefox (v3.0 ve üzeri), Google Chrome (v7.0 ve üzeri) tarayıcılarıyla görüntülenir.