Arifiye Belediyesi
Ak Masa

Kaymakam Dınkırcı’dan Başkan Karakullukçu’ya İade-i Ziyaret…

FacebookTwitterGoogle bookmark

kaymakam ziyaretArifiye Kaymakamı Bekir Dınkırcı, Başkanı makamında ziyaret etti...

Arifiye Kaymakam Vekili Bekir Dınkırcı Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’ya makamında iade-i ziyarette bulundu.

İlçemiz Kaymakamlığına kısa süre önce Vekâleten atanan ve geçtiğimiz ay göreve başlayan Vali Yardımcısı Bekir Dınkırcı, kendisine yapılan hoş geldin ziyaretlerinin ardından, ilçedeki kurum ve kuruluşlara iade-i ziyarette bulunuyor.

Samimi bir ortamda geçen ziyarette Kaymakam Dınkırcı; Arifiye’nin Modern bir kent, örnek İlçe olduğunu belirterek, Arifiye’lilere en iyi hizmeti sunmayı amaçladığını, Başkan Karakullukçu ile koordineli bir şekilde çalışmaların süreceğini belirtti.

Başkan Yardımcısı Adnan Akbaş’ın da hazır bulunduğu ziyarette, Başkan Karakullukçu Kaymakam Dınkırcı’ya nazik ziyareti nedeniyle teşekkür etti.


Yorum ekle

Yorumların tüm sorumlulukları yorum yapan kişilerin kendilerine aittir. Yorumlardan hiçbir şekilde Arifiye Belediyesi sorumlu tutulamaz.


Güvenlik kodu
Yenile

Telif Hakkı © 2020 ..:: T.C. Arifiye Belediyesi Resmi Web Sitesi ::... Tüm Hakları Saklıdır.

Adres: Arifbey Mah. Atatürk Cad. No:247 54580 Arifiye / SAKARYA Tel: 0264 2291010 Fax: 0264 2291012 E-Posta: bilgi @ arifiye.bel.tr
Bu web sitesi en iyi Microsoft Internet Explorer (v7.0 ve üzeri), Mozilla Firefox (v3.0 ve üzeri), Google Chrome (v7.0 ve üzeri) tarayıcılarıyla görüntülenir.