Arifiye Belediyesi
Ak Masa

Arifiye’de Asfalt Çalışmaları tüm Hızıyla Devam Ediyor…

FacebookTwitterGoogle bookmark

asfalt 2018Arifiye’ye 2018 Yılında 30 Bin Ton Asfalt Dökülecek…


Arifiye’de, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) tarafından gerçekleştirilen içme suyu, yağmur suyu, kanalizasyon çalışmaları ve Adapazarı Gaz Dağıtım A.Ş. (AGDAŞ) tarafından gerçekleştirilen doğalgaz çalışmaları nedeniyle bozulan cadde ve sokaklara 2018 yılında 30 bin ton asfalt dökülmesi planlanıyor…

Başkan İsmail Karakullukçu yaptığı açıklamada; “İlçemizde SASKİ ve AGDAŞ tarafından yapılan alt yapı ve doğalgaz çalışmaları sırasında bozulan cadde ve sokakları asfaltlamaya başladık. Bu yıl için asfaltlama çalışmaları için bütçemizden ayırdığımız ödenek 3 Milyon Türk Lirası.

Geçtiğimiz günlerde Karaaptiler Mahallesi civarında yapılan asfaltlama çalışmaları, Fatih Mahallesi Selimiye Caddesi ve civar yollarda devam ederken, 2018 yılı içinde Arifbey Mahallesi Kardelen Sokak, Aşağı Kirazca Mahallesi Kavşak civarı, Yenigün Caddesi, Yukarı Kirazca Mahallesi Kınalı Kar civarı, Neviye Mahallesi Barbaros Caddesi, Neviye İlkokulu Sevgi Evleri, Sakarya Mahallesi içi, Arifbey Mahallesi Siteler Caddesi, Stad Caddesi 112 Yolu, Toyota Hastanesi Kumbaşı Yolu, Cumhuriyet Mah. Cumhuriyet Caddesi,  TCDD Yeni Köprü Toyota Hastanesi Yanı, Neviye Mah. Şehit Barış Kaplan Caddesi, Arifbey Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi, Hanlı Merkez Mahallesi Sanayi İçi, Hanlı Özlem Çelik civarı bu yıl  asfaltlanacak.

Yine, ilçemizde devam eden alt yapı çalışmaları ve toplu konut ve site inşaatlarının olduğu yerlerde çalışmaların bitimin ardından asfalt planlaması yapacağız. İnşallah kısa bir süre içerisinde alt yapısı tamamlanan tüm yollarımızı asfaltlamış olacağız.” dedi.   

Yorum ekle

Yorumların tüm sorumlulukları yorum yapan kişilerin kendilerine aittir. Yorumlardan hiçbir şekilde Arifiye Belediyesi sorumlu tutulamaz.


Güvenlik kodu
Yenile

Telif Hakkı © 2019 ..:: T.C. Arifiye Belediyesi Resmi Web Sitesi ::... Tüm Hakları Saklıdır.

Adres: Arifbey Mah. Atatürk Cad. No:247 54580 Arifiye / SAKARYA Tel: 0264 2291010 Fax: 0264 2291012 E-Posta: bilgi @ arifiye.bel.tr
Bu web sitesi en iyi Microsoft Internet Explorer (v7.0 ve üzeri), Mozilla Firefox (v3.0 ve üzeri), Google Chrome (v7.0 ve üzeri) tarayıcılarıyla görüntülenir.