Arifiye Belediyesi
Ak Masa

Arifiye Belediyesi ile Halk Bank Arasında Maaş Protokolü İmzalandı…

FacebookTwitterGoogle bookmark

banka protokolArifiye Belediyesi ile Halk Bank Arifiye şubesi arasında maaş protokolü imzalandı…

Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Belediye personelinin üç yıl süre ile maaşlarını Halk Banktan alacağını belirtti.

Halk Bank Arifiye Şube Müdürü Murat Köksal Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu'yu makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, ”Belediye personelimiz üç yıl süreli olarak maaşlarını Halk Banktan alacak. Belediye personelimizin maaş alacağı bankanın belirlenmesi ve promosyon verilmesi noktasında en yüksek rakamı Halk Bank vermiştir. Bu nedenle Halk Bank ile Arifiye Belediye Başkanlığı olarak protokol imzaladık. Ayrıca, Belediye personelimize promosyon müjdesi verdik." dedi.

Hayırlı Uğurlu Olsun

Düzenlenen protokol ile ilgili bilgiler veren Halk Bank Arifiye Şube Müdürü Murat Köksal ise, ”Arifiye Belediyesi ile yaptığımız protokol gereği belediyede çalışan işçi, memur ve sözleşmeli personele, statülerine göre promosyonlarını verdik. Protokol 3 yıllıktır. Halk Bank olarak Arifiye Belediyesinin yanındayız. Kredi konusundan da elimizden gelen desteği vermeye hazırız. Ayrıca personelin bankamızdan gerçekleştireceği işlemlerden ücret alınmayacak. Hayırlı uğurlu olsun.” dedi.


 

Yorum ekle

Yorumların tüm sorumlulukları yorum yapan kişilerin kendilerine aittir. Yorumlardan hiçbir şekilde Arifiye Belediyesi sorumlu tutulamaz.


Güvenlik kodu
Yenile

Telif Hakkı © 2020 ..:: T.C. Arifiye Belediyesi Resmi Web Sitesi ::... Tüm Hakları Saklıdır.

Adres: Arifbey Mah. Atatürk Cad. No:247 54580 Arifiye / SAKARYA Tel: 0264 2291010 Fax: 0264 2291012 E-Posta: bilgi @ arifiye.bel.tr
Bu web sitesi en iyi Microsoft Internet Explorer (v7.0 ve üzeri), Mozilla Firefox (v3.0 ve üzeri), Google Chrome (v7.0 ve üzeri) tarayıcılarıyla görüntülenir.