Arifiye Belediyesi
Ak Masa

Arifiye'de Bayram Coşkusu…

FacebookTwitterGoogle bookmark

ramazan bayrami bayramlasmaArifiye Kaymakamlığı ile Arifiye Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen bayramlaşma töreni, Kent Meydanında yapıldı…

Ramazan Bayramının 1. Günü, 11.30-12.30 saatleri arasında Arifiye Kent Meydanında yapılan Bayramlaşma törenine; Arifiye Kaymakamı Adem Yazıcı, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Ak Parti Arifiye İlçe Başkanı Ali Başar, Eski Belediye Başkanlarından Nihat Arslan, Ak Parti İlçe Yönetimi, İlçe Gençlik Kolları, Arifiye Sanayici ve İşadamları Derneği (ARSİADER) Başkanı Fahri Yeter ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları Adnan Akbaş, Adnan Ağırman, Tamer Ziya Köse, Çeşitli Kurum ve Kuruluşların Yöneticileri, Meclis Üyeleri, Birim Müdürleri, Muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Başkan İsmail Karakullukçu yaptığı açıklamada; "Mübarek Ramazan ayında hep birlikte oruç tutup ibadet ettik. Namazlar kılındı, Kur'an-ı Kerim hatimleri yapıldı. Nihayet bağışlanmış olarak Ramazan Bayramına erişmenin sevinç ve mutluluğunu yaşıyoruz.  Mübarek Ramazan ayında düzenlediğimiz iftar yemekleri ve Ramazan Etkinlikleri ile kardeşlik ve dostluk duygularımızı pekiştirdik. Ramazan ayının küçüklerimizin ve hatta büyüklerimizin zihinlerinde tatlı birer anı olmasını arzu ediyoruz. Bu vesile ile başta Arifiye’li hemşerilerim olmak üzere Aziz Milletimizin ve Tüm İslam Âleminin Ramazan Bayramını tebrik ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.


Yorum ekle

Yorumların tüm sorumlulukları yorum yapan kişilerin kendilerine aittir. Yorumlardan hiçbir şekilde Arifiye Belediyesi sorumlu tutulamaz.


Güvenlik kodu
Yenile

Telif Hakkı © 2020 ..:: T.C. Arifiye Belediyesi Resmi Web Sitesi ::... Tüm Hakları Saklıdır.

Adres: Arifbey Mah. Atatürk Cad. No:247 54580 Arifiye / SAKARYA Tel: 0264 2291010 Fax: 0264 2291012 E-Posta: bilgi @ arifiye.bel.tr
Bu web sitesi en iyi Microsoft Internet Explorer (v7.0 ve üzeri), Mozilla Firefox (v3.0 ve üzeri), Google Chrome (v7.0 ve üzeri) tarayıcılarıyla görüntülenir.