Arifiye Belediyesi
Ak Masa

Arifiye Belediyesi İftarda Buluştu…

FacebookTwitterGoogle bookmark

personel iftarBaşkan İsmail Karakullukçu Arifiye Belediye Personeline ve Meclis Üyelerine iftar yemeği verdi…

Arifiye Belediyesi Hanlı düğün salonunda düzenlenen iftar yemeğine, Ak Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Ak Parti Arifiye İlçe Başkanı Ali Başar ve Yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları Adnan Akbaş, Adnan Ağırman, Tamer Ziya Köse, Osman Oğuz Özer ile Belediye Meclis üyeleri ve Belediye personeli katıldı.

İftar yemeğinde bir konuşma yapan Başkan İsmail Karakullukçu;” Sayın Milletvekilim, değerli çalışma arkadaşlarım. İlk olarak 2009 seçimlerinde Belediye Başkanı seçildim. O gün, seçim beyannamemizde vatandaşımıza ne söz verdiysem, sizlerle birlikte hizmet odaklı ve özverili çalışmalarımızla projelerimizi bir bir hayata geçirdik. Bunların fazlası var, eksiği yok.  Arifiye’mizde bulunan tüm kurum ve kuruluşlar ile büyük bir uyum içinde çalışarak Arifiye’mizi geliştirdik, yaşanabilir bir kent haline getirdik. Şimdi ise, yaptığımız imar çalışmaları sonucu hızlanan modern tarzdaki yapılaşma ile Arifiye’miz, özellikle son iki yıldır büyük bir göç almaya başladı. Öyle ki, geçen yıl Marmara bölgesinde nüfusu en hızlı artan birinci ilçe olduk. Tabi, artan nüfusa göre, elektrik, su, kanalizasyon, telefon, internet ve doğalgaz hizmetlerinin getirilmesi ve eskiyen alt yapı şebekelerinin bakım ve onarımlarının yapılması nedeniyle yollarımız ciddi şekilde zarar gördü. İnşallah 2018 yılı asfalt sezonunda da bu konuda büyük bir çalışma yapacağız.  Tüm bu çalışmalarda gösterdiğiniz gayret ve özveri nedeniyle hepinize teşekkür ediyor, iftar yemeğimizin kaynaşmamıza ve hayırlara vesile olmasını diliyorum. Sayın Milletvekilimiz Recep Uncuoğlu aramızda. Bu vesile ile yaklaşan Ramazan Bayramınızı tebrik ediyor, önümüzdeki Başkanlık ve Milletvekili Genel seçimlerinde hepinizin desteğini bekliyorum.” dedi.

Sonrasında söz alan Ak Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu da konuşmasında; ” Değerli Başkanım, ilçe Başkanım, Meclis üyelerimiz ve Arifiye Belediyesi çalışanları. Öncelikle hepinizi sevgi, saygı ve muhabbetle selamlıyorum. Gerçekten Başkanımın da ifade ettiği gibi, Arifiye, Sakarya’mızın sanayi merkezi olmasının yanında yaşanabilir ve modern bir kent olma yolunda 2009’dan bu yana çok ciddi bir gelişme kaydetti. Hükümet olarak, okul, hastane, Meslek Yüksekokulu ve yeni üniversite, Tren Garı, alt ve üst geçitler, Spor Tesisleri yatırımları yapılarak Arifiye’mizin gelişmesine katkıda bulunduk. Yine, Belediyemizin hayata geçirdiği projelerde elimizden gelen her türlü desteği vermeye çalıştık. İktidar sürecimizde gerek partimize, gerek ülkemize karşı yapılan birçok saldırıya rağmen,  Ülkemizin ekonomisini büyütmeyi ve gelişmesini sağladık. Çünkü, güçlü, iradeli, siyasi ve jeopolitik gelişmelere hızlı reaksiyon veren bir hükümetimiz vardı. Bundan sonra da, ülkemizin gelişmesi ve büyümesinin sürmesi için Başkanlık ve Milletvekili Genel Seçimlerinde sizlerin desteğini bekliyoruz. Bu vesile ile hepinize saygılar sunuyor, yaklaşan Ramazan Bayramınızı şimdiden tebrik ediyorum.” dedi.


Yorum ekle

Yorumların tüm sorumlulukları yorum yapan kişilerin kendilerine aittir. Yorumlardan hiçbir şekilde Arifiye Belediyesi sorumlu tutulamaz.


Güvenlik kodu
Yenile

Telif Hakkı © 2020 ..:: T.C. Arifiye Belediyesi Resmi Web Sitesi ::... Tüm Hakları Saklıdır.

Adres: Arifbey Mah. Atatürk Cad. No:247 54580 Arifiye / SAKARYA Tel: 0264 2291010 Fax: 0264 2291012 E-Posta: bilgi @ arifiye.bel.tr
Bu web sitesi en iyi Microsoft Internet Explorer (v7.0 ve üzeri), Mozilla Firefox (v3.0 ve üzeri), Google Chrome (v7.0 ve üzeri) tarayıcılarıyla görüntülenir.