Arifiye Belediyesi
Ak Masa

Arifiye Parkın İnşaatı Tüm Hızıyla sürüyor…

FacebookTwitterGoogle bookmark

arifiye parkSakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçemizde yapımı başlayan Arifiye Parkın inşaatı tüm hızıyla sürüyor…Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu Arifiye Park'ın 10 dönüm bir alana sahip olduğunu  belirterek,  "İçerisinde bir adet kafeterya, 300 metrekare kapalı, 400 metrekare açık alan, havuz, basketbol sahası, futbol sahası, yürüyüş ve koşu yolları, çocuk oyun alanları ve kaykay pisti bulunuyor.

Arifiye'miz, hızla gelişen bir ilçe. Biz de Belediye olarak hızla artmaya başlayan nüfusun ihtiyaç duyduğu alt yapı hizmetlerini ve sosyal donatı alanlarını inşa ediyoruz. Arifiye'yi geleceğe hazırlıyoruz. İlçemizin dört bir yanı şantiye sahası gibi. Tabii, çalışmalar sırasında cadde ve sokaklarımızın asfalt ve parkeleri ciddi oranda zarar gördü. 2018 yılı Asfalt sezonunun girmesi ile birlikte asfalt ve parke yapım çalışmalarına hızlı bir tempoda başlayacağız.

Arifiye Park ve Sakarya Nehri üzerine yapılan köprümüz ile bugüne kadar Arifiye’ye kazandırmış olduğu güzel hizmetlerden dolayı, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın; Zeki Toçoğlu’na teşekkürlerimi sunuyorum. ” dedi.Yorum ekle

Yorumların tüm sorumlulukları yorum yapan kişilerin kendilerine aittir. Yorumlardan hiçbir şekilde Arifiye Belediyesi sorumlu tutulamaz.


Güvenlik kodu
Yenile

Telif Hakkı © 2020 ..:: T.C. Arifiye Belediyesi Resmi Web Sitesi ::... Tüm Hakları Saklıdır.

Adres: Arifbey Mah. Atatürk Cad. No:247 54580 Arifiye / SAKARYA Tel: 0264 2291010 Fax: 0264 2291012 E-Posta: bilgi @ arifiye.bel.tr
Bu web sitesi en iyi Microsoft Internet Explorer (v7.0 ve üzeri), Mozilla Firefox (v3.0 ve üzeri), Google Chrome (v7.0 ve üzeri) tarayıcılarıyla görüntülenir.