Arifiye Belediyesi
Ak Masa

Hizmet-iş Sendikasından Başkana Ziyaret…

FacebookTwitterGoogle bookmark

hizmet is sendikası ziyaretHizmet-İş Sendikası taşeron işçiler konusunda başkan ile bilgi alışverişinde bulundu...

Hizmet-İş Sendikası Sakarya Şube Başkanı Mesut Gökdemir ve Yönetim Kurulu üyeleri ve Kadın Komitesi Başkanı Sebahat Ismarlayıcı eşliğinde Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’yu makamında ziyaret eden Genel Başkan Yardımcısı Halil Özdemir, yeni taşeron yasası ve sendika çalışmalarıyla ilgi Başkan Karakullukçu’ya bilgi aktardı.

Ziyarette Genel Başkan Yardımcısı Özdemir “Belediye Başkanımız İsmail Karakullukçu ile gündemimizde olan yeni taşeron yasası ve sendika çalışmalarımız hakkında görüştük.  Bizi misafir eden ve taleplerimize samimi bir yaklaşım gösteren Başkanımıza, şahsım ve yeni yönetim kurulumuz adına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Karakullukçu ise yaptığı açıklamada;"Hizmet-İş Genel Başkan Yardımcısı Halil Özdemir ve beraberindeki heyete nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. 43 Bin 500 olan Arifiye nüfusuna; 40 memur, 36 kadrolu işçi ve ek olarak 68 Taşeron işçi arkadaşımız ile birlikte hizmet ediyoruz. Taşeron yasası ile birlikte, Bakanlığımızca belirlenen takvim doğrultusunda süreci yöneterek arkadaşlarımızın geçiş işlemlerini tamamladık. Geçtiğimiz yıl çıkan Organize Sanayi Bölgelerindeki Fabrikaların vergi muafiyeti ile ilgili yasa nedeniyle bütçe dengelerimiz biraz sarsıldı. Bundan sonraki süreçte, bütçe olanaklarımız çerçevesinde,  işçi arkadaşlarımızın şartlarının düzeltilmesi ile ilgili sizlerle birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile size ve yeni yönetiminize de çalışmalarınızda başarılar diliyorum." dedi.


{rokbox}images/stories/hizmetis-z-1s.jpg

Yorum ekle

Yorumların tüm sorumlulukları yorum yapan kişilerin kendilerine aittir. Yorumlardan hiçbir şekilde Arifiye Belediyesi sorumlu tutulamaz.


Güvenlik kodu
Yenile

Telif Hakkı © 2020 ..:: T.C. Arifiye Belediyesi Resmi Web Sitesi ::... Tüm Hakları Saklıdır.

Adres: Arifbey Mah. Atatürk Cad. No:247 54580 Arifiye / SAKARYA Tel: 0264 2291010 Fax: 0264 2291012 E-Posta: bilgi @ arifiye.bel.tr
Bu web sitesi en iyi Microsoft Internet Explorer (v7.0 ve üzeri), Mozilla Firefox (v3.0 ve üzeri), Google Chrome (v7.0 ve üzeri) tarayıcılarıyla görüntülenir.