Arifiye Belediyesi
Ak Masa

Arifiye Park 2018'de Arifiye'lilerin Hizmetinde…

FacebookTwitterGoogle bookmark

arifiye parkZeki Toçoğlu Arifiye Park'ta incelemelerde bulundu…Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, 6 Şubat 2018 Salı günü Arifiye'de yapımı süren Arifiye Parkta incelemelerde bulunarak, yetkililerden bilgi aldı. Ziyarette, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu ve Ak Parti İlçe Başknaı Ali Başar  da hazır bulundu.

Toçoğlu “İlçelerimizde haya geçirdiğimiz sosyal projelerden biri olan Arifiye Park’ı hizmete sunmak için çalışmalarımızı hızlı bir şekilde başlattık. İnşallah Arifiye ilçemizde de örnek bir projeyi hayata geçireceğiz” dedi.

2018 yılında açılacak

Toçoğlu, “Arifbey Mahallesi’nde bulunan İmam Hatip Lisesi arkasındaki 10 bin metrekarelik alanda hayata geçirilecek projemizde çalışmalarımız devam ediyor. Yeni yaşam alanımızın içerisinde bulunacak binanın temelleri için kazı dolgu işlemlerini tamamladık. Temelin yapımını da önümüzdeki günlerde gerçekleştireceğiz. 2018 yılında açılışını gerçekleştirerek Arifiyeli hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız” diye konuştu.

Sosyal donatı alanları

Toçoğlu, “Yeni yaşam alanımızın içerisinde zengin sosyal donatı alanları yer alıyor. Yürüyüş yolları, yeşil alanlar, kafe-restoran, çocuk oyun alanları, kaykay pisti, basketbol sahası, otopark ve diğer tüm gereklilikler yer alacak. Ayrıca projemiz kapsamında 244 ağacın da yeni yaşam alanına dikimini gerçekleştireceğiz. Şimdiden hayırlı olmasını temenni ediyorum”  dedi.

Karakullkuçu'dan Teşekkür

Ziyarette hazır bulunan Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu da yaptığı açıklamada; "Arifiye'miz, içinde gençlerimize yönelik kaykay pisti, kafe-restoran, yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları gibi tüm gerekliliklerin düşünüldüğü modern bir parka kavuşuyor. Arifiye'mize kazandırdığı be eserden dolayı, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın; Zeki Toçoğlu'na tüm Arifiye'li hemşehrilerim adına çok çok teşekkür ediyorum." dedi.


Yorum ekle

Yorumların tüm sorumlulukları yorum yapan kişilerin kendilerine aittir. Yorumlardan hiçbir şekilde Arifiye Belediyesi sorumlu tutulamaz.


Güvenlik kodu
Yenile

Telif Hakkı © 2020 ..:: T.C. Arifiye Belediyesi Resmi Web Sitesi ::... Tüm Hakları Saklıdır.

Adres: Arifbey Mah. Atatürk Cad. No:247 54580 Arifiye / SAKARYA Tel: 0264 2291010 Fax: 0264 2291012 E-Posta: bilgi @ arifiye.bel.tr
Bu web sitesi en iyi Microsoft Internet Explorer (v7.0 ve üzeri), Mozilla Firefox (v3.0 ve üzeri), Google Chrome (v7.0 ve üzeri) tarayıcılarıyla görüntülenir.