Arifiye Belediyesi
Ak Masa

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdüründen Başkana Plaket…

FacebookTwitterGoogle bookmark

genclik hizmetleri md ziyaretSakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelik'el başkana plaket verdi…Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, SGHS İl Müdürlüğü Şube Müdürü Selim Şahin ve Bisiklet İl Temsilcisi Serkan Cerrahoğlu eşliğinde Başkan İsmail Karakullukçu'yu 30 Aralık 2017 Cuma günü makamında ziyaret etti.

Çelikel yaptığı açıklamada; "Arifiye Belediye Başkanımız Sayın İsmail Karakullukçu'ya spora ve sporcuya verdiği destek ve bu konuda yaptığı başarılı çalışmalar nedeniyle Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü adına teşekkür ediyoruz. Bu gün Arifiye'miz sportif faaliyetler açısından oldukça iyi durumda olan bir ilçemiz. Bu da sayın Başkanımızın son yıllarda yaptığı yatırımlar sayesinde oldu. Biz de  bu gün arkadaşlarımızla Bisiklet sporuna gönül veren sporcularımız adına, sayın Başkanımıza bizlere verdiği destek nedeniyle çok teşekkür etmek ve bu plaketi takdim etmek istiyoruz." dedi.

Başkan İsmail Karakullukçu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Arifiye'mizde göreve geldiğimiz 2009 yılından bu yana, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün "Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur." Veciz sözünden hareketle, gençlerimizi ve çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan uzak tutmak, O'nları Vatanımıza ve milletimize faydalı birer birey olarak yetiştirmek için büyük bir çaba sarfediyoruz. Arifiye'de Spor Kompleksini, iki adet sentetik çim halı saha tesisini ve her mahallemize futbol sahaları inşa ettik. Bununla da yetinmeyip, Spor kompleksimizde ev hanımlarımıza ve genç kızlarımıza yönelik fitnes ve aerobik programları düzenledik. Bu programlar bayanlarımızdan büyük ilgi görüyor. Bu gün, Arifiye'mizde sporun bir çok dalında şampiyon sporsulara sahibiz. 7 adet futbol takımı Arifiye'mizi Amatör Liglerde başarı ile temsil ediyor. Sizlerin ve vatandaşımızın takdiri, bizleri daha da motive ediyor.

Nazik ziyaretleri nedeniyle Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Sayın Fatih Çelikel ve değerli ekibine çok çok teşekkür ediyorum. Arifiye'mizin yanında Sakarya'mızda da sporu geliştirmek için tüm olanaklarımızla yanlarında olduğumuzu bilmelerini isterim.'" dedi.Yorum ekle

Yorumların tüm sorumlulukları yorum yapan kişilerin kendilerine aittir. Yorumlardan hiçbir şekilde Arifiye Belediyesi sorumlu tutulamaz.


Güvenlik kodu
Yenile

Telif Hakkı © 2020 ..:: T.C. Arifiye Belediyesi Resmi Web Sitesi ::... Tüm Hakları Saklıdır.

Adres: Arifbey Mah. Atatürk Cad. No:247 54580 Arifiye / SAKARYA Tel: 0264 2291010 Fax: 0264 2291012 E-Posta: bilgi @ arifiye.bel.tr
Bu web sitesi en iyi Microsoft Internet Explorer (v7.0 ve üzeri), Mozilla Firefox (v3.0 ve üzeri), Google Chrome (v7.0 ve üzeri) tarayıcılarıyla görüntülenir.