Arifiye Belediyesi
Ak Masa

İlçe Sağlık Müdüründen Başkana Nezaket Ziyareti…

FacebookTwitterGoogle bookmark

ilce saglik muduruArifiye İlçe Sağlık Müdürlüğüne atanan Dr. Ayşin Kurban Başkanı ziyaret etti…

Arifiye İlçe Sağlık Müdürlüğüne atanan Dr. Ayşin Kurban, Dr. Metin Koca eşliğinde  Başkan İsmail Karakullukçu'yu makamında ziyaret etti. Ziyarette, Başkan Yardımcısı Adnan Akbaş ta hazır bulundu.

Dr. Ayşin Kurban ve Dr. Metin Koca'ya ziyaretleri nedeniyle teşekkür eden Başkan İsmail Karakullukçu, Arifiye ve yapılan çalışmalar ile ilçenin sağlık alanında yaşadığı sorunlar ve bu konuda yaptıkları girişimler hakkında bilgi verdi.

Başkan Karakullukçu yaptığı açıklamada;"Belediye olarak ilçemizde yaptığımız imar çalışmaları sonucu, 2015 yılından itibaren ilçemizde yoğun bir yapılaşma başladı. Sanayi kuruluşlarına yakın olmamız, hayat geçirdiğimiz spor tesisleri, sosyal tesisler, park ve mesire alanları insanların Arifiye'ye olan ilgisini artırdı. İlçemizde bulunan Toyota Acil Yardım Hastanesi ilçe devlet hastanesi konumuna geldi. Ancak, ilçemizde bulunan Sakarya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin Serdivan ilçesinde yapılan yeni hizmet binasına taşınması, Arifiye'lileri üzdü. Belediye olarak, yeni yapılacak olan şehir hastanesinin ilçemizde yapılması için yoğun bir kulis çalışmamız oldu. Şu an, ilçe Devlet Hastanemiz konumundaki Toyota Acil Yardım Hastanesinin tadilatı ve yenilenmesi konusunda yapılan çalışmaları yakından takip ediyoruz.  Bu konuda her türlü desteği vermeye hazırız. Sonraki hedefimiz ise, diş polikliniklerini yeniden Arifiye'mize kazandırmak. Sizlerden ve değerli büyüklerimizden bu konuda destek bekliyoruz. Bu güne kadar olduğu gibi, sizlerle de uyumlu bir şekilde başarılı çalışmalar gerçekleştireceğimize inanıyor, tekrar yeni görevinizin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum." dedi.
Yorum ekle

Yorumların tüm sorumlulukları yorum yapan kişilerin kendilerine aittir. Yorumlardan hiçbir şekilde Arifiye Belediyesi sorumlu tutulamaz.


Güvenlik kodu
Yenile

Telif Hakkı © 2020 ..:: T.C. Arifiye Belediyesi Resmi Web Sitesi ::... Tüm Hakları Saklıdır.

Adres: Arifbey Mah. Atatürk Cad. No:247 54580 Arifiye / SAKARYA Tel: 0264 2291010 Fax: 0264 2291012 E-Posta: bilgi @ arifiye.bel.tr
Bu web sitesi en iyi Microsoft Internet Explorer (v7.0 ve üzeri), Mozilla Firefox (v3.0 ve üzeri), Google Chrome (v7.0 ve üzeri) tarayıcılarıyla görüntülenir.