Arifiye Belediyesi
Ak Masa

Eski Döküm Sahası Orman Oluyor…

FacebookTwitterGoogle bookmark

cevkor toreniÇevre Koruma Dergisi (Çevkor), Arifiye Belediyesi ve Arifiye'li firmaların desteği ile Arifiye Belediyesi tarafından döküm sahası olarak kullanılan alana 2 bin beş yüz adet sedir fidanı dikildi.Çevre Koruma Dergisi (Çevkor), Arifiye Belediyesi ve Arifiye'de faaliyet gösteren firmaların desteği ile Arifiye Belediyesince döküm sahası olarak kullanılan alana 2 bin beş yüz adet sedir fidanı dikildi. 11 Aralık 2017 Pazartesi günü düzenlenen törene; Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Başkan Yardımcısı Adnan Akbaş, Park ve Bahçeler Müdürü Veysel Ihlamur, Çevre Koruma Dergisi Genel Müdürü Ayhan Tokuştepe, Toyota Otomotiv Sanayi Kıdemli Şirket Genel Müdür Yardımcısı Necdet Şentürk, Ege Kimya Fabrikası İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Ahmet Saim Yaşar, TKG Otomotiv adına Neslihan Koç, Ak Gıda adına Hakan Özdil ve diğer firma temsilcileri katıldı.

Çevre Koruma Dergisi Genel Müdürü Ayhan Tokuştepe, projeye verdiği destek nedeniyle Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu'ya teşekkür ederek, plaket takdim etti. Daha sonra sırasıyla firma temsilcilerine de plaket takdimi yapıldı.

Başkan İsmail Karakullukçu yaptığı açıklamada;"Ülkemizin dört bir yanında çevreyi koruma adına yaptığı başarılı çalışmalar nedeniyle Sayın Ayhan Tokuştepe nezdinde Çevre Koruma Dergisi çalışanlarını tebrik ediyorum. Bu gün biz de, uzun yıllar Belediyemizce döküm sahası olarak kullandığımız alanı ağaçlandırarak orman haline getiriyor, doğaya karşı olan görevimizi yerine getiriyoruz. Ben, yeri gelmişken bizleri yalnız bırakmayan ve desteklerini esirgemeyen değerli işadamlarımıza, sanayicilerimize ve firma temsilcilerimize çok çok teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum." dedi.Yorumlar  

 
0 #1 TeşekkürHasan 13-12-2017 09:01
Güzel ve faydalı bir iş.
Düşünen ve yapanın,emeği geçenin ellerine sağlık.
Teşkkürler
Alıntı
 

Yorum ekle

Yorumların tüm sorumlulukları yorum yapan kişilerin kendilerine aittir. Yorumlardan hiçbir şekilde Arifiye Belediyesi sorumlu tutulamaz.


Güvenlik kodu
Yenile

Telif Hakkı © 2020 ..:: T.C. Arifiye Belediyesi Resmi Web Sitesi ::... Tüm Hakları Saklıdır.

Adres: Arifbey Mah. Atatürk Cad. No:247 54580 Arifiye / SAKARYA Tel: 0264 2291010 Fax: 0264 2291012 E-Posta: bilgi @ arifiye.bel.tr
Bu web sitesi en iyi Microsoft Internet Explorer (v7.0 ve üzeri), Mozilla Firefox (v3.0 ve üzeri), Google Chrome (v7.0 ve üzeri) tarayıcılarıyla görüntülenir.