Arifiye Belediyesi
Ak Masa

Kahveciler Odasından Başkana Ziyaret…

FacebookTwitterGoogle bookmark

kahvedciler odasi ziyaret Sakarya Kahveciler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Altay ve yönetim kurulu,  Başkanı makamında ziyaret etti…

Sakarya Kahveciler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Altay, Yönetim Kurulu üyeleri Erol Alev, Yunus Gönülal, İsa Garip, ve Cemalettin Demir 3 Ekim 2017 Salı günü Başkan İsmail Karakullukçu'yu makamında ziyaret etti.

Samimi bir ortamda geçen ziyarette, Arifiye'de bulunan Kahveci esnafının sorunları ele alındı.

Başkan İsmail Karakullukçu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Kahveciler Esnaf Odası Başkanı sayın Mehmet Altay ve değerli yönetim kurulu üyelerine nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Birlikte İlçemizde bulunan esnaflarımızın sorunlarını ele alma fırsatı bulduk. Biz, Arifiye Belediyesi olarak tüm vatandaşlarımızın olduğu gibi Kahveci esnafımızın da yanındayız ve kendilerine destek olma noktasında üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız." dedi.


Yorum ekle

Yorumların tüm sorumlulukları yorum yapan kişilerin kendilerine aittir. Yorumlardan hiçbir şekilde Arifiye Belediyesi sorumlu tutulamaz.


Güvenlik kodu
Yenile

Telif Hakkı © 2020 ..:: T.C. Arifiye Belediyesi Resmi Web Sitesi ::... Tüm Hakları Saklıdır.

Adres: Arifbey Mah. Atatürk Cad. No:247 54580 Arifiye / SAKARYA Tel: 0264 2291010 Fax: 0264 2291012 E-Posta: bilgi @ arifiye.bel.tr
Bu web sitesi en iyi Microsoft Internet Explorer (v7.0 ve üzeri), Mozilla Firefox (v3.0 ve üzeri), Google Chrome (v7.0 ve üzeri) tarayıcılarıyla görüntülenir.