Arifiye Belediyesi
Ak Masa

Arifiye'de Kurban Bayramı Coşkusu…

FacebookTwitterGoogle bookmark

kurban bayramı 2017Arifiye'de Kurban Bayramı Bayramlaşma Töreni bayramın ikinci günü yapıldı…

Arifiye Kaymakamlığı ve Arifiye Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen Kurban Bayramı Bayramlaşma  Töreni, Bayramın ikinci günü Arifiye Belediyesi Kültür Merkezinde 11:30-12.30 saatleri arasında  yapıldı.

Bayramlaşma Törenine; Arifiye Kaymakamı Adem Yazıcı, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Ak Parti Arifiye İlçe Başkanı Ethem Çınar, Eski Belediye Başkanlarından Nihat Aslan, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye İlçe Yönetimi, Arifiye Belediyesi Meclis Üyeleri,  Mahalle Muhtarları, çeşitli kurum ve kuruluşların yöneticileri ile vatandaşlar katıldı.

Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu yaptığı açıklamada;"Bayramlar bizi milletçe bir araya getiren, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızı pekiştiren özel günlerdir. Bu Kurban Bayramını da Müslüman alemi olarak buruk geçirmekteyiz. Geçtiğimiz günlerde Arakan'da Müslüman din kardeşlerimize yönelik yapılan katliam hepimizi derinden üzmüş ve sarsmıştır. Şehit edilen din kardeşlerimize Allah'tan (c.c) Rahmet, yaralılara acil şifalar ve acılı ailelerine sabırlar diliyorum." dedi.


Yorum ekle

Yorumların tüm sorumlulukları yorum yapan kişilerin kendilerine aittir. Yorumlardan hiçbir şekilde Arifiye Belediyesi sorumlu tutulamaz.


Güvenlik kodu
Yenile

Telif Hakkı © 2019 ..:: T.C. Arifiye Belediyesi Resmi Web Sitesi ::... Tüm Hakları Saklıdır.

Adres: Arifbey Mah. Atatürk Cad. No:247 54580 Arifiye / SAKARYA Tel: 0264 2291010 Fax: 0264 2291012 E-Posta: bilgi @ arifiye.bel.tr
Bu web sitesi en iyi Microsoft Internet Explorer (v7.0 ve üzeri), Mozilla Firefox (v3.0 ve üzeri), Google Chrome (v7.0 ve üzeri) tarayıcılarıyla görüntülenir.