Arifiye Belediyesi
Ak Masa

Arifiye'de Ramazan Coşkusu…

FacebookTwitterGoogle bookmark

ramazan etkinlikleri 20174Arifiye Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan Etkinlikleri sona erdi…

Arifiye Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan etkinliklerinin sonuncusu, 17 Haziran Cumartesi günü Arifiye Kent Meydanında izleyiciyle buluştu.

Arifiye'lilerin meydanı doldurduğu ve büyük bir beğeni ile izlediği 2017 Ramazan Etkinliklerinin sonuncusu, Cumartesi günü yapıldı. Programda; otun grupları ile gönüllerince eğlenen minikler, kendilerine ikram edilen Pamuk şekeri, Ramazan şerbeti, All güllüyü afiyetle yerken, sahnedeki gösterileri ise büyük bir ilgi ile izledi. Sahnede sırasıyla Mega Show, Ateşbaz Emre'nin bir birinden tehlikeli gösterileri, Hayali Seçkin Tiyatrosu Seçkin Bayramoğlu'nun Karagöz Hacivat Gösterisi ve Grup Mübarek'in seslendirdiği ilahi ve eski İstanbul şarkıları izleyiciden tam not aldı.

Programa katılan Başkan İsmail Karakullukçu'ya etkinlik nedeniyle teşekkür eden ve etkinlikleri beğenerek izlediklerini ifade eden Arifiye'liler, Ramazan Etkinliklerinin gelecek yıl da düzenlenmesini istedi. Başkan İsmail Karakullukçu yaptığı açıklamada;"On bir ayın sultan mübarek Ramazan ayının feyiz ve bereketini hep birlikte yaşadığımız bu günleri, bir bayram havasına çevirmek, çocuklarımızın hafızalarında yer ettirmek, damaklarında tatlı bir tat bırakmak için Geleneksel hale getirerek her yıl düzenlediğimiz Ramazan Etkinliklerimizin bu yıl da sonuna geldik. Hamdolsun, etkinliği düzenlemedeki amacımıza eriştik. Artık çocuklarımız ve hatta büyüklerimiz Ramazan ayını iple çeker oldu. Son haftasına girdiğimiz Ramazan ayı geldi, geçiyor. Hep birlikte, tüm vatandaşlarımızın aileleri ve sevdikleri ile birlikte mutlu bir bayram geçirmesini temenni ediyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum." dedi.


Yorum ekle

Yorumların tüm sorumlulukları yorum yapan kişilerin kendilerine aittir. Yorumlardan hiçbir şekilde Arifiye Belediyesi sorumlu tutulamaz.


Güvenlik kodu
Yenile

Telif Hakkı © 2020 ..:: T.C. Arifiye Belediyesi Resmi Web Sitesi ::... Tüm Hakları Saklıdır.

Adres: Arifbey Mah. Atatürk Cad. No:247 54580 Arifiye / SAKARYA Tel: 0264 2291010 Fax: 0264 2291012 E-Posta: bilgi @ arifiye.bel.tr
Bu web sitesi en iyi Microsoft Internet Explorer (v7.0 ve üzeri), Mozilla Firefox (v3.0 ve üzeri), Google Chrome (v7.0 ve üzeri) tarayıcılarıyla görüntülenir.