Arifiye Belediyesi
Ak Masa

Arifiye'li Eray Türkiye Şampiyonu!

FacebookTwitterGoogle bookmark

liseli boksorlerArifiye'li Boksörler Ringlerde Fırtına Gibi Esti…

1 Haziran 2017 - 8 Haziran 2017 tarihleri arasında Elazığ'da yapılan Türkiye Genç B Liseler Arası Boks Şampiyonasında; Arifiye Akburak Spor Kulübü sporcularından 50 Kg.'da Eray Müştü Türkiye Şampiyonu olurken, 54 Kg.'da Cengizhan Derman'da Türkiye üçüncüsü oldu.

Liseli boksörler, Akburak Spor Kulübü Başkanı Ceyhun Tural ve Antrenörleri Ferhat Akburak eşliğinde Başkan İsmail Karakullukçu'yu makamında ziyaret etti.

Ziyaretten ve Arifiye'li sporcuların başarılarından dolayı büyük memnuniyet duyan Başkan İsmail Karakullukçu;" Arifiye'de boks sporunun gelişmesine büyük katkı sağlayan Akburak Spor Kulübüne, Değerli Kulüp Başkanımız Ceyhun Tural'a, Antrenörümüz Ferhat Akburak'a ve şampiyonlarımıza nazik ziyaretleri nedeniyle çok teşekkür ederim. Arifiye'miz sizlerin sayesinde gerek bölgesel, gerek ulusal ve gerekse uluslararası şampiyonlarda sporun her dalında bir marka haline geldi. 2009 yılından bu yana, Gençlerimizi kahve köşelerinden ve kötü alışkanlıklardan uzak tutmak, Onlara sporu sevdirmek ve sporun her dalında Milli Takımımıza şampiyon sporcular kazandırmak amacıyla tüm olanaklarımızı seferber ederek, Spor Kompleksi, Sentetik Çim Halı Sahalar, Spor Salonları ve Sosyal Tesisler inşa ettik. Mevcut salonlarımızı da modernize ederek, Gençlerimizin hizmetine sunduk. Sağ olsunlar, O'nlar da bu yatırımları karşılıksız bırakmayıp, Arifiye'mizi sporun her dalında büyük bir başarı ile temsil ediyor. Gururla belirtmeliyim ki, bu gün Arifiye sporun her dalında şampiyon sporculara sahip bir ilçe. Sadece Sakarya'mızın sanayi merkezi değil, sporun da merkezi haline geldi. Bu nedenle Tüm Arifiye'li hemşehrilerimizin sizinle gurur duyduğunu ve her daim tüm olanaklarımızla arkanızda olduğumuzu bilmenizi isterim. Bu vesile ile, siz değerli kardeşlerimi, Değerli Kulüp Başkanımız Ceyhun Tural'ı Değerli Antrenörümüz Ferhat Akburak'ı ve bu başarıda emeği geçen herkesi Can-ı gönülden kutluyor, başarılarınızın devamını diliyorum." Dedi.

Sporcularımızın antrenörü Ferhat Akburak ise yaptığı açıklamada;"Sayın Başkanımız İsmail Karakullukçu,  bizlere her konuda tam destek veriyor. Biz de kendisine teşekkür ediyor, bu başarıyı Tüm Arifiye'ye armağan ediyoruz." dedi.


Yorum ekle

Yorumların tüm sorumlulukları yorum yapan kişilerin kendilerine aittir. Yorumlardan hiçbir şekilde Arifiye Belediyesi sorumlu tutulamaz.


Güvenlik kodu
Yenile

Telif Hakkı © 2020 ..:: T.C. Arifiye Belediyesi Resmi Web Sitesi ::... Tüm Hakları Saklıdır.

Adres: Arifbey Mah. Atatürk Cad. No:247 54580 Arifiye / SAKARYA Tel: 0264 2291010 Fax: 0264 2291012 E-Posta: bilgi @ arifiye.bel.tr
Bu web sitesi en iyi Microsoft Internet Explorer (v7.0 ve üzeri), Mozilla Firefox (v3.0 ve üzeri), Google Chrome (v7.0 ve üzeri) tarayıcılarıyla görüntülenir.