Arifiye Belediyesi
Ak Masa

Mobil Etkinlik Tırı Arifiye'de…

FacebookTwitterGoogle bookmark

mobil etkinlik tiriMobil Etkinlik Tırı Arifiye Programı izleyicilerden tam not aldı…

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Mobil Etkinlik Tırı, Arifiye Programını 10 Haziran Cumartesi günü Arifiye Kent Meydanında yaptı…

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Mobil Etkinlik Tırı, ilçe ziyaretlerini sürdürüyor.

Ramazan coşkusunu tüm ilçelere ulaştıran Mobil Etkinlik Tırı’nın bu defaki durağı Arifiye oldu. İlçeler arası yolculuğuna devam eden Mobil Etkinlik Tırı ile 10 Haziran Cumartesi günü Arifiye Kent Meydanında düzenlenen programla, Arifiye'li minikler keyifli  bir akşam yaşadı. Arifiye buluşmasında, vatandaşların Ramazan coşkusuna ortak olan mobil sahneye özellikle çocukların ilgisi yoğun oldu. Aileleri ile birlikte Mehteran Gösterisi, Karagöz ve Hacivat, Tuzsuz Deli Bekir, Keloğlan ve Nasrettin Hocanın birbirinden güzel fıkraları ile gülen minikler, Sihirbaz'ın bir birinden güzel numaralarını hava muhalefetine rağmen ilgi ile izledi.

Program, yağmurun şiddetini artırmasıyla, planlanandan önce sona erdirildi.

Başkan İsmail Karakullukçu yaptığı açıklamada;"Ramazan ayının manevi hazzını yaşadığımız bu mübarek günleri, çocuklarımız için  aynı zamanda bir bayram havasına çevirmek için; Belediyemiz ve Büyükşehir Belediyesince düzenlenen etkinlikler devam ediyor. Bu akşam da, Mobil Etkinlik Tırı ile Arifiye'li hemşerilerimize çok güzel bir program sunuldu. Mehteran takımı, Hacivat ve Karagöz, Nasrettin Hoca ve Keloğlan ile Arifiye'liler keyifli bir gece geçirdi. Yeri gelmişken, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu başta olmak üzere, bu etkinliklerde görev alan ve emeği geçen herkese, Arifiye hemşerilerim adına çok teşekkür ediyorum." dedi.


Yorum ekle

Yorumların tüm sorumlulukları yorum yapan kişilerin kendilerine aittir. Yorumlardan hiçbir şekilde Arifiye Belediyesi sorumlu tutulamaz.


Güvenlik kodu
Yenile

Telif Hakkı © 2020 ..:: T.C. Arifiye Belediyesi Resmi Web Sitesi ::... Tüm Hakları Saklıdır.

Adres: Arifbey Mah. Atatürk Cad. No:247 54580 Arifiye / SAKARYA Tel: 0264 2291010 Fax: 0264 2291012 E-Posta: bilgi @ arifiye.bel.tr
Bu web sitesi en iyi Microsoft Internet Explorer (v7.0 ve üzeri), Mozilla Firefox (v3.0 ve üzeri), Google Chrome (v7.0 ve üzeri) tarayıcılarıyla görüntülenir.