Arifiye Belediyesi
Ak Masa

Şirin İle Dedektifler Oyununa Davetlisiniz...

FacebookTwitterGoogle bookmark


sirin ile dedektifler oyunŞirin ile Dedektifler oyunumuza davetlisiniz...

        Arifiye Belediyesi kültür etkinlikleri çerçevesinde yine çok güzel bir organizasyon gerçekleştiriyor, Sarduvan Tiyatrosu tarafından hazırlanan "Şirin İle Dedektifler" adlı müzikli çocuk oyunu 19 Mayıs Cuma günü üç seans olarak 12.00, 13.30, 15.30 saatlerinde Arifiye Kültür Merkezinde çocuklar ile buluşacak ayrıca her seans öncesi bir estetik firması tarafından anneler günü haftası dolayısı ile çekiliş ile çeşitli hediyeler verilecek, konu ile ilgili Arifiye Belediye başkanı İsmail Karakullukçu " Arifiye'de kültür faaliyetlerine tüm hızı ile devam ediyoruz. Sanatın, özelikle Tiyatronun çocuklar üzerindeki olumlu etkilerini bildiğimiz için, bu tür organizasyonlara her zaman destek veriyoruz. Her şey mutlu çocuklar için, oyunumuza tüm halkımız davetlidir" dedi.
Oyun ile ilgili bir açıklama yapan oyunun yönetmeni ve Sarduvan Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Oğuzhan Çatalbaş; "Oyunumuz Okul öncesi, ve ilk okul seviyesinde çocuklarımız için. Konusuna gelince; Şirin izlediği çizgi filmlerin etkisi ile özel güçleri olduğunu sanmaktadır, metal eşyalara mıknatıs gücü sayesinde yapışır, sonradan tanışacağı arkadaşları böyle şeylerin yalnızca çizgi filmlerde olduğunu ona kanıtlamaya çalışacaklardır, oyun günümüz bilgisayar çağı çocuklarına gönderme yapmaktadır. Tüm Sakaryalı hemşehrilerimizi oyunumuza bekleriz" dedi.

Bilgi ve rezervasyon 0264 373 62 62

Yorum ekle

Yorumların tüm sorumlulukları yorum yapan kişilerin kendilerine aittir. Yorumlardan hiçbir şekilde Arifiye Belediyesi sorumlu tutulamaz.


Güvenlik kodu
Yenile

Telif Hakkı © 2020 ..:: T.C. Arifiye Belediyesi Resmi Web Sitesi ::... Tüm Hakları Saklıdır.

Adres: Arifbey Mah. Atatürk Cad. No:247 54580 Arifiye / SAKARYA Tel: 0264 2291010 Fax: 0264 2291012 E-Posta: bilgi @ arifiye.bel.tr
Bu web sitesi en iyi Microsoft Internet Explorer (v7.0 ve üzeri), Mozilla Firefox (v3.0 ve üzeri), Google Chrome (v7.0 ve üzeri) tarayıcılarıyla görüntülenir.