Arifiye Belediyesi
Ak Masa

Karaaptilerde Çifte Kutlama…

FacebookTwitterGoogle bookmark

akin spor kutlamaKaraaptiler Akın Spor hem keşkek gününü, hem de 1.Amatör Lig Playoff Şampiyonluğunu kutladı…

Karaaptiler Akın Spor Kulübü 07.05.2017 Pazar günü hem geleneksel olarak kutlanan keşkek gününü hem de 1.Amatör Lig Playoff Şampiyonluğunu kutladı. Karaaptiler Akın Spor Amatör Süper Lige yükseldi. Arifiye Kaymakamı Adem Yazıcı, Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Yaşar Zımba, Arifiye Müftüsü Mehmet Türkoğlu, muhtarlar ve vatandaşların katıldığı programda, futbolculara madalyaları ve Şampiyonluk Kupası takdim edildi.

Piknik havasında geçen programda halat çekme yarışı ve çeşitli etkinlikler düzenlendi.

Başkan İsmail Karakullukçu yaptığı açıklamada; "Karaaptiler Akın Spor Kulübü futbolcularını, değerli hocamızı ve bu başarıda emeği geçen her kesi can-ı gönülden tebrik ediyor, futbolcularımıza Amatör Süper Ligde de başarılar diliyorum." dedi.

Karaaptiler Akın Spor Kulübü yöneticileri de kulübe yaptığı katkılarından dolayı Başkan İsmail Karakullukçu'ya teşekkür ederek, 54 No'lu formayı Başkana takdim etti.


Yorum ekle

Yorumların tüm sorumlulukları yorum yapan kişilerin kendilerine aittir. Yorumlardan hiçbir şekilde Arifiye Belediyesi sorumlu tutulamaz.


Güvenlik kodu
Yenile

Telif Hakkı © 2019 ..:: T.C. Arifiye Belediyesi Resmi Web Sitesi ::... Tüm Hakları Saklıdır.

Adres: Arifbey Mah. Atatürk Cad. No:247 54580 Arifiye / SAKARYA Tel: 0264 2291010 Fax: 0264 2291012 E-Posta: bilgi @ arifiye.bel.tr
Bu web sitesi en iyi Microsoft Internet Explorer (v7.0 ve üzeri), Mozilla Firefox (v3.0 ve üzeri), Google Chrome (v7.0 ve üzeri) tarayıcılarıyla görüntülenir.