Arifiye Belediyesi
Ak Masa

Arifiye'den bir şampiyon daha…

FacebookTwitterGoogle bookmark

boksor tane ziyaret

Arifiye'li Taner Boksta Türkiye Şampiyonu Oldu…

5-13 Nisan 2017 tarihleri arasında Trabzon’da yapılan 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Türkiye Liseler arası Genç -A- Boks müsabakalarında, Arifiye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Taner IŞIK 81 Kg’da tüm rakiplerini yenerek Türkiye şampiyonu oldu.

Şampiyon Taner, Arifiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel GÜLAÇ, Arifiye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Soner YILMAZ, Arifiye Halk Eğitim Merkezi Müdürü Sabri MERCAN ve Boks Antrenörü Ferhat AKBURAK eşliğinde Başkan İsmail Karakullukçu'yu makamında ziyaret etti.

Taner Işık yaptığı açıklamada;" Bu başarıya imza atmamda emeği geçen Akburak Spor Kulübü Boks Antrenörü Ferhat AKBURAK ile Arifiye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Güngör İÇER  hocama minnettarım. O'nların emeğini boşa çıkarmadığım için de çok mutluyum." dedi.

Başkan İsmail Karakullukçu da başarısından dolayı Taner'i kutlayarak; "İlçemizin değerli hocalarından Güngör İçer ve değerli antrenörümüz Ferhat Akbulak'ı da senin şahsında tebrik ediyorum. Biz, Arifiye Belediyesi olarak Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün "Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur." veciz sözünden hareketle siz gençlerimizi spora yönlendirmek ve sizlere sporu sevdirmek için tüm olanaklarımızı seferber ediyoruz. Son yıllarda yaptığımız yatırımlar meyvelerini veriyor. Sizler, sadece Arifiye'nin değil, ülkemizin de gururusunuz.   Bizler de, sizin gibi değerli sporcuları Türk Sporuna kazandırdığımız için ayrıca büyük mutluluk duyuyoruz. Ben, nazik ziyaretiniz nedeniyle teşekkür diyor, Taner'imizin başarılarının devamını diliyorum." dedi.


Yorum ekle

Yorumların tüm sorumlulukları yorum yapan kişilerin kendilerine aittir. Yorumlardan hiçbir şekilde Arifiye Belediyesi sorumlu tutulamaz.


Güvenlik kodu
Yenile

Telif Hakkı © 2020 ..:: T.C. Arifiye Belediyesi Resmi Web Sitesi ::... Tüm Hakları Saklıdır.

Adres: Arifbey Mah. Atatürk Cad. No:247 54580 Arifiye / SAKARYA Tel: 0264 2291010 Fax: 0264 2291012 E-Posta: bilgi @ arifiye.bel.tr
Bu web sitesi en iyi Microsoft Internet Explorer (v7.0 ve üzeri), Mozilla Firefox (v3.0 ve üzeri), Google Chrome (v7.0 ve üzeri) tarayıcılarıyla görüntülenir.