Arifiye Belediyesi
Ak Masa

Vali Yardımcısından Başkana Nezaket Ziyareti…

FacebookTwitterGoogle bookmark

vali yardimcisi ziyaretSakarya Vali Yardımcısı Şakir Özdikici, Başkan İsmail Karakullukçu'yu makamında ziyaret etti…Sakarya Vali Yardımcısı Şakir Özdikici, 10 Mart Cuma günü saat:16.00'da Başkan İsmail Karakullukçu'yu makamında ziyaret etti. Ziyarette, Başkan Yardımcısı Adnan Akbaş ta hazır bulundu.

Ziyarette, Arifiye ve Belediyenin çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan  İsmail Karakullukçu yaptığı açıklamada; "Sayın Valimizin nazik ziyareti bizi ziyadesi ile memnun etti. İlçemiz ve yaptığımız çalışmalar hakkında kendisine bilgi verdik. Projelerimiz hakkında da karşılıklı istişarede bulunma fırsatımız oldu.

Bilindiği üzere, Arifiye'miz son yıllarda ciddi bir gelişme sürecine girdi. Adeta kabuğunu kırıp, modern bir kent görünümüne kavuşuyor. Buna bağlı olarak, vatandaşımızın ilçemize olan ilgisi artıyor. Biz de yerel yönetim olarak, Büyükşehir Belediyesi, Telekom, Sedaş gibi paydaşlarımızla sürekli iş birliği halinde alt yapı hizmetlerimizi geliştirmenin mücadelesini veriyoruz. Bu mücadelede, sayın büyüklerimizin bize verdikleri destek hayati önem taşıyor. Kendisine nazik ziyareti ve bizlere verdiği destek nedeniyle çok çok teşekkür ediyorum." dedi.Yorum ekle

Yorumların tüm sorumlulukları yorum yapan kişilerin kendilerine aittir. Yorumlardan hiçbir şekilde Arifiye Belediyesi sorumlu tutulamaz.


Güvenlik kodu
Yenile

Telif Hakkı © 2019 ..:: T.C. Arifiye Belediyesi Resmi Web Sitesi ::... Tüm Hakları Saklıdır.

Adres: Arifbey Mah. Atatürk Cad. No:247 54580 Arifiye / SAKARYA Tel: 0264 2291010 Fax: 0264 2291012 E-Posta: bilgi @ arifiye.bel.tr
Bu web sitesi en iyi Microsoft Internet Explorer (v7.0 ve üzeri), Mozilla Firefox (v3.0 ve üzeri), Google Chrome (v7.0 ve üzeri) tarayıcılarıyla görüntülenir.